Bizi Takip Et

Haberler

2018 – 2019 Sezonu Heyecanı Yaklaşıyor

İstanbul basketbol altyapısının önde gelen özel lig organizasyonlarından biri olan Uni Altyapı Ligi’nde 2018-2019 sezonu yaklaşıyor. 

Dördüncü sezonuna hazırlanan ve organizasyon kalitesiyle katılımcı kulüplerin beğenisini kazanan Uni Altyapı Ligi  yeni sezonda da bu çizgisini sürdürmeyi hedefliyor. Ligimizde 2018 – 2019 sezonu için başvurular devam ediyor.

Bu yıl 4. sezonu düzenlenecek olan UAL – Uni Altyapı Ligi’nin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. İlk iki sezonunda ; organizasyon kalitesiyle, düzeyli ve özenli yönetim ve uygulamalarıyla, katılımcı kulüplerin ve izleyici ailelerin ilgi, sevgi ve takdirini kazanan “UAL – Uni Altyapı Ligi”, bu sezon yaşama geçireceği yeniliklerle, hizmet ve uygulama kalitesini, buna bağlı olarak verimlilik ve memnuniyet düzeyini daha da yükseltmeyi hedefliyor.

YENİLİKLER DEVAM EDECEK

Geride bıraktığımız sezonda yenilenen web sitesi ve güncel sosyal medya hesaplarıyla hizmet veren Uni Altyapı Ligi ayrıca detaylı istatistiklerle dikkat çekmişti. Mabi İletişim tarafından hayata geçirilen web sitesi büyük beğeni toplarken, sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlar da ilgiyle takip edildi. Ayrıca İspanyol NBN23 firmasıyla yapılan anlaşma neticesinde sağlanan detaylı ve çok yönlü istatistikler ligimize farklı bir boyut kazandırdı.

2018 – 2019 sezonu için de çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren UAL – Uni Altyapı Ligi ekibi birçok yeniliği hayata geçirmeyi planlıyor.

(Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru UAL Lig Koordinatörü Sencer Özkal GSM : 0537 524 67 57)

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler