Bizi Takip Et

Hizmetler

MEDYA ÇALIŞMALARI

Mabi İletişim ile yapılan gönül ve işbirliği ile, bu yıldan başlayarak sağlanacak profesyonel ve çok yönlü medya desteğiyle ; (yeni, güncel, interaktif web sitesi ve sosyal medya uygulamalarıyla) yüksek uygulama ve sunum kalitesi elde edilecek ve katılımcılara ve takipçilere % 100 memnuniyet ve heyecan yaşatacak, nitelikli hizmet sunacaktır.

Yeni Web Sitesi ile, lig ile ilgili bütün haber ve uygulamalar, takım ve bireysel istatistikler, UAL’dan Haberler, puan durumu ve daha birçok husus güncel biçimde sunulacaktır.

Fotoğraf ve Video çekimleri (ve isteğe bağlı dağıtımı) dostlarımız olan KATAMARAN Firmasınca sağlanacaktır.

ÇOK YÖNLÜ MAÇ İSTATİSTİĞİ

Katamaran Medya’nın sağladığı, görsel destek bu sezon da devam edecek. İlk toplantıda, görüş alışverişinde bulunularak bu desteğin şekli ve boyutu belirlenecektir.

Bir yabancı firma ile görüşmeleri süren ileri düzeyde ve çok yönlü maç istatistik sistemi ile maç esnasında her oyuncunun / takımın istatistikleri anında izlenebilecek, ailelerin bilgisayar ve telefonlarından çocuklarının istatistiklerini izlemesi / ulaşması sağlanabilecektir. Bu proje ile ilgili olarak ilk toplantıda kulüplere bilgi sunulacaktır.

SALON, GÜVENLİK VE GENEL DÜZEN

Katılımcı kulüplerimizle birlikte, bütün kulüplerin velilerine yönelik bilgilendirme / bilinçlendirme çalışmaları yapılacaktır. Velilere ortak bildiri şeklinde dağıtılacak yazılarla, onların bakış açılarını değiştirmeleri ve salonda ter döken sporcuların hepsinin, hepimizin evlatları oldukları, hepsinin alkışlanması gerektiği, hepsinin mutluluk ve başarısı için “Spor Adamı – Veli Koordinasyonu” çerçevesinde birlikte çalışmamız gerektiği anlatılacaktır. Katılımcı tüm kulüpler ortak olarak, basketbol seyirciliğine yakışır, “düzeyli basketbol seyircisi – aile kitlesini” üreteceklerdir.

Tribün sorunları, kötü tezahürat, sporcularına bağıran, hakaret eden koç, başarısızlığını gizlemek için velisini galeyana getiren koç, hakeme kötü muamele, koç-hakem ilişkileri, koçlar arası ilişkiler gibi çok önemli konularda birlikte çalışıp, bu sorunları kesinlikle çözeceğiz.

SPOR SALONU

Turnuva ; “Haftasonu Spor & Sanat Merkezi” ihalesini 3 yıllığına sözleşmeyle üstlendiğimiz TED Rönesans Koleji Spor Salonu’ nda (Küçükyalı) Cumartesi ve Pazar günleri 16.00 – 21:00 saatleri arasında uygulanacaktır . Salon nizami ölçülerde, hepimizi mutlu edecek, ihtiyacımız olan her imkanı sunacak, yüzümüzü ağartacak, büyük bir keyifle kullanacağımız, nitelikli bir salondur. Tribün sorunları, kötü tezahürat, sporcularına bağıran, hakaret eden koç, başarısızlığını gizlemek için velisini galeyana getiren koç, hakeme kötü muamele, koç-hakem ilişkileri, koçlar arası ilişkiler gibi çok önemli konularda birlikte çalışıp, bu sorunları kesinlikle çözeceğiz.

HAKEMLER

Ligimizde MAKAR Firması hakemleri görev alacaklardır. Hakem arkadaşlarla Üst Yönetim olarak toplantı yapılarak, azami disiplin, gayret ve ilgileri sağlanacak, kendileri UAL LİGİ Üst Yönetimi tarafından lig boyunca, bütün maçlarda yakından gözlemlenerek, hakemlik hizmetinin en iyi düzeyde uygulanması sağlanacaktır.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Turnuva süresince bir sağlık görevlisi görev alacak, tam donanımlı sağlık / ilk yardım seti ve buz makinesi bulundurulacaktır. TED Rönesans Koleji’nin anlaşmalı olduğu firma ile görüşülerek, gerektiğinde ambulans aracı hizmeti kulübümüzce sağlanacaktır.