Bizi Takip Et

Fikstür ve Sonuçlar

Fikstür ve Sonuçlar

30 - 37
UAL U-15 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - UNİBASKET

46 - 52
UAL U-15 ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - ARMADA

44 - 27
UAL U-14 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - UNİBASKET

44 - 61
UAL U-14 ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Z10 SPORTS - GİRİŞİM AKADEMİ

63 - 67
UAL U-17 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - MAVİ BİRLİK

51 - 53
UAL U-17 ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - HAYDARPAŞA LİSESİ

43 - 48
UAL U-14 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - UNİBASKET

48 - 32
UAL U-14 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - Z10 SPORTS

44 - 60
UAL U-16 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - İTÜ GVO

45 - 50
UAL U-16 ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - UNİBASKET

33 - 44
UAL U-15 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ARMADA - FESA

30 - 38
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ATAŞEHİR DOĞUŞ - FESK

53 - 45
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - Z10 SPORTS

37 - 31
UAL U-12 BEYAZ GR ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ELİT AKADEMİ - ÇENGELKÖY BASKETBOL

48 - 50
UAL U-16 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - GİRİŞİM AKADEMİ

53 - 50
UAL U-15 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - TE RÖNESANS KOLEJİ

58 - 47
UAL U-16 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - TED RÖNESANS KOLEJİ

57 - 37
UAL U-15 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - DİNAMO

30 - 52
UAL U-14 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - İTÜ GVO

49 - 61
UAL U-17 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - MAVİ BİRLİK

29 - 27
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

F.E.S.K. - ÇENGELKÖY BASKETBOL

52 - 59
UAL U-17 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - TİTAN AKADEMİ

33 - 55
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ELİT AKADEMİ - ATAŞEHİR DOĞUŞ

38 - 27
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - AKADEMİ İSTANBUL

47 - 38
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - GİRİŞİM AKADEMİ

23 - 35
UAL U-12 TURUNCU GRUP ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - ALLSTARS İSTANBUL

17:30
UAL U-11 TURUNCU GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - FESA

42 - 35
UAL U-13 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ LACİVERT - UNİBASKET TED

39 - 52
UAL U-16 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - TED RÖNESANS KOLEJİ

58 - 25
UAL U-14 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

İTÜ GVO - HAYDARPAŞA LİSESİ

27 - 40
UAL U-13 KIRMIZI GRUP ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ GRİ - HAYDARPAŞA LİSESİ

72 - 48
UAL U-16 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

İTÜ GVO - ALLSTARS İSTANBUL

29 - 38
UAL U-13 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ÇEKMEKÖY - UNİBASKET

13:30
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALLSTARS GELİŞİM - FENERBAHÇE KOLEJİ

35 - 61
UAL U-13 MAVİ GRUP ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - YEDİTEPE BASKETBOL

24 - 32
UAL U-12 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

CAAN SPORTS - ÇENGELKÖY BASKETBOL

36 - 21
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - ALLSTARS İSTANBUL

19:15
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

CAAN SPORTS - DİNAMO

41 - 25
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - MVP SUADİYE

46 - 31
UAL U-14 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - UBA

53 - 39
UAL U-13 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - YEDİTEPE BASKETBOL

17:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - YEDİTEPE BASKETBOL

57 - 28
UAL U-13 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - HAYDARPAŞA LİSESİ

15:00
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - SANCAKTEPE İSTANBUL

40 - 43
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - ELİT AKADEMİ

21 - 37
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - ATAŞEHİR DOĞUŞ

53 - 40
UAL U-15 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - MVP SUADİYE

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR LACİVERT - YEDİTEPE BASKETBOL

62 - 35
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - MVP ATAŞEHİR

45 - 59
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - HAYDARPAŞA LİSESİ

63 - 59
UAL U-17 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - UNİBASKET

18 - 51
UAL U-17 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

PENDİKGÜCÜ - MAVİ BİRLİK

32 - 40
UAL U-12 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

İTÜ GVO - ALLSTARS İSTANBUL

49 - 40
UAL U-13 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - AKADEMİ İSTANBUL

34 - 43
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ÇENGELKÖY BASKETBOL - F.E.S.K.

61 - 35
UAL U-16 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - UBA

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - DEV ATAŞEHİR LACİVERT

30 - 22
UAL U-15 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TEK RÖNESANS KOLEJİ - AKADEMİ İSTANBUL

57 - 52
UAL U-12 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - TED RÖNESANS KOLEJİ

35 - 40
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - ÇENGELKÖY BASKETBOL

38 - 28
UAL U-16 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - ÇENGELKÖY BASKETBOL

16:30
UAL U-11 TURUNCU GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALBEDO BASKETBOL - İTÜ GVO

35 - 34
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET TED - ELİT AKADEMİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - YEDİTEPE BASKETBOL

27 - 45
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MVP SUADİYE - F.E.S.K.

50 - 30
UAL U-13 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

YEDİTEPE BASKETBOL - TUZLA GELİŞİM

35 - 32
UAL U-13 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ÇEKMEKÖY - MVP ATAŞEHİR

39 - 18
UAL U-13 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ LACİVERT - TİTAN AKADEMİ GRİ

42 - 41
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - GİRİŞİM AKADEMİ

39 - 30
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - F.E.S.K.

40 - 22
UAL U-14 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - F.E.S.K.

29 - 36
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MVP DRAGOS - ELİT AKADEMİ

33 - 27
UAL U-13 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - MVP DRAGOS

15 - 29
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

FESA - MVP SUADİYE

41 - 32
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - DİNAMO

33 - 46
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - TED RÖNESANS KOLEJİ

18:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - YEDİTEPE BASKETBOL

43 - 29
UAL U-17 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MAVİ BİRLİK - GİRİŞİM AKADEMİ

58 - 40
UAL U-14 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

İTÜ GVO - ALBEDO BASKETBOL

48 - 45
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Armada

42 - 37
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - TED RÖNESANS KOLEJİ

38 - 54
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

F.E.S.K. - Z10 SPORTS

40 - 58
UAL U-17 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - GİRİŞİM AKADEMİ

41 - 55
UAL U-16 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UBA - İTÜ GVO

49 - 34
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

F.E.S.K. - UNİBASKET TED

71 - 44
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - ÇENGELKÖY BASKETBOL

18 - 46
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MVP DRAGOS - ÇENGELKÖY BASKETBOL

16:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MVP DRAGOS - ÇENGELKÖY BASKETBOL

15:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

DİNAMO - PAŞABAHÇE

44 - 28
UAL U-13 PLAY-OFF
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - ELİT AKADEMİ

13:30
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - ALLSTARS GELİŞİM

45 - 48
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

FESA -ATAŞEHİR DOĞUŞ

18:15
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FENERBAHÇE KOLEJİ - UNİBASKET TED

20 - 12
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ELİT AKADEMİ - MALTEPE YILDIZ

48 - 21
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - CAAN SPORTS

15:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - CAAN SPORTS

14:00
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - SANCAKTEPE İSTANBUL BEYAZ

13:00
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALLSTARS GELİŞİM - TİTAN AKADEMİ

40 - 45
UAL U-13 PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO (U13) vs Titan Akademi Gri (U13)

10:45
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR SARI - İTÜ GVO

09:45
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR LACİVERT - TİTAN AKADEMİ

45 - 56
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - MAVİ BİRLİK

38 - 54
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Z10 SPORTS - GİRİŞİM AKADEMİ

34 - 60
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP SUADİYE - ARMADA

17:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

YEDİTEPE BASKETBOL - PAŞABAHÇE

71 - 47
UAL U-15 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - FESA

31 - 39
UAL U-16 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - MALTEPE YILDIZ

33 - 52
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAAN SPORTS - ATAŞEHİR DOĞUŞ

51 - 20
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - MVP DRAGOS

51 - 21
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO – FESK

38 - 55
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA – AKADEMİ İSTANBUL

60 - 53
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET – AKADEMİ İSTANBUL

16:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR LACİVERT – UNİBASKET

15:30
UAL U-11 TURUNCU GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR SARI - FESA

12 - 43
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

FESA – UNİBASKET

36 - 29
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - DİNAMO

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO – FB KOLEJİ

58 - 32
UAL U-16 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

İTÜ GVO – MALTEPE YILDIZ

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - ALLSTARS

35 - 42
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

YEDİTEPE BASKETBOL - UNİBASKET

33 - 54
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - İTÜ GVO

57 - 67
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - İTÜ GVO

46 - 42
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - İTÜ GVO

22 - 38
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

FESA - CAAN

27 - 54
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MVP ETİLER - İTÜ GVO

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MVP ETİLER - UNİBASKET

34 - 40
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - Z10 SPORTS

40 - 31
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALBEDO BASKETBOL - UBA

40 - 43
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - F.E.S.K.

35 - 45
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - MVP ATAŞEHİR

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FENERBAHÇE KOLEJİ - İTÜ GVO

33 - 19
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

CAAN SPORTS - MALTEPE YILDIZ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR LACİVERT - CAAN SPORTS

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALLSTARS GELİŞİM - ALLSTARS İSTANBUL

38 - 46
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - TİTAN AKADEMİ LACİVERT

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - TİTAN AKADEMİ

41 - 38
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ÇENGELKÖY BASKETBOL - ATAŞEHİR DOĞUŞ

20 - 40
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - TED RÖNESANS KOLEJİ

55 - 30
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - TED RÖNESANS KOLEJİ

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FENERBAHÇE KOLEJİ - MALTEPE YILDIZ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL SİYAH - MVP ETİLER

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - SANCAKTEPE İSTANBUL

30 - 49
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - UNİBASKET

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - ÇENGELKÖY BASKETBOL

32 - 15
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALBEDO BASKETBOL - MALTEPE YILDIZ

57 - 53
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MAVİ BİRLİK - PAŞABAHÇE

52 - 50
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - UNİBASKET

28 - 42
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - MVP SUADİYE

49 - 66
UAL U-17 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - PAŞABAHÇE

34 - 71
UAL U-17 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

PENDİKGÜCÜ - UNİBASKET

28 - 43
UAL U-13 MAVİ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TUZLA GELİŞİM - MVP ÇEKMEKÖY

0 - 20
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

İTÜ GVO - TİTAN AKADEMİ GRİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - DİNAMO

13:15
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - UNİBASKET

33 - 69
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - TED RÖNESANS KOLEJİ

42 - 62
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - Z10 SPORTS

0 - 20
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - ELİT AKADEMİ

20 - 0
UAL U-14 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - TED RÖNESANS KOLEJİ

25 - 40
UAL U-12 TURUNCU GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

DİNAMO - ALLSTARS İSTANBUL

39 - 50
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - Z10 SPORTS

52 - 44
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAAN SPORTS - MVP SUADİYE

59 - 62
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ÇENGELKÖY BASKETBOL - TED RÖNESANS KOLEJİ

48 - 45
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - DİNAMO

44 - 64
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - UNİBASKET

53 - 37
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - TED RÖNESANS KOLEJİ

20 - 0
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - TED RÖNESANS KOLEJİ

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB KOLEJİ - TED RÖNESANS KOLEJİ

41 - 32
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

F.E.S.K. - HAYDARPAŞA LİSESİ

20 - 55
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - F.E.S.K.

50 - 53
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - ARMADA

49 - 34
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - ALBEDO BASKETBOL

51 - 58
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - YEDİTEPE BASKETBOL

65 - 54
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - DİNAMO

68 - 63
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - MAVİ BİRLİK

33 - 29
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - TİTAN AKADEMİ GRİ

27 - 28
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ETİLER - MVP DRAGOS

36 - 37
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - İTÜ GVO

63 - 49
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - MVP SUADİYE

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - UNİBASKET TED

34 - 46
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - UNİBASKET

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL GELİŞİM - İTÜ GVO

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - UNİBASKET

47 - 70
UAL U-16 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - UNİBASKET

47 - 22
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - F.E.S.K

42 - 35
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

F.E.S.K - ATAŞEHİR DOĞUŞ

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL - TİTAN AKADEMİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - ÇENGELKÖY BASKETBOL

19 - 42
UAL U-12 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

FESA - ÇENGELKÖY BASKETBOL

20 - 0
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ELİT AKADEMİ - TUZLA GELİŞİM

42 - 46
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - CAAN SPORTS

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - CAAN SPORTS

32 - 36
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - ATAŞEHİR DOĞUŞ

55 - 51
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - MAVİ BİRLİK

24 - 48
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - GİRİŞİM AKADEMİ

40 - 48
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DİNAMO - MAVİ BİRLİK

40 - 32
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP SUADİYE - ELİT AKADEMİ

35 - 47
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - ALLSTARS İSTANBUL

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL BEYAZ - ALBEDO BASKETBOL

33 - 56
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - MVP ÇEKMEKÖY

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ÇENGELKÖY BASKETBOL - DEV ATAŞEHİR LACİVERT

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - İTÜ GVO

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

İTÜ GVO - UNİBASKET TED

26 - 66
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - DİNAMO

46 - 28
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - MVP DRAGOS

12 - 52
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - UNİBASKET TED

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET - GİRİŞİM AKADEMİ

58 - 47
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Z10 SPORTS - ALBEDO BASKETBOL

62 - 46
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ARMADA - DİNAMO

54 - 30
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - İTÜ GVO

91 - 67
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

PAŞABAHÇE - ALLSTARS İSTANBUL

58 - 53
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - MAVİ BİRLİK

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

YEDİTEPE BASKETBOL - DİNAMO

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL SİYAH - MVP DRAGOS

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - CAAN SPORTS

55 - 17
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - MALTEPE YILDIZ

30 - 42
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - GİRİŞİM AKADEMİ

23 - 29
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - MVP DRAGOS

- - -
UAL U-10
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALLSTARS GELİŞİM - UNİBASKET TED

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - İTÜ GVO

51 - 60
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - DİNAMO

36 - 26
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - ÇENGELKÖY BASKETBOL

56 - 26
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - MALTEPE YILDIZ

38 - 25
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - F.E.S.K

33 - 35
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - MALTEPE YILDIZ

36 - 48
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - ÇENGELKÖY BASKETBOL

43 - 30
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ LACİVERT - MVP ETİLER

45 - 48
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - HAYDARPAŞA LİSESİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

PAŞABAHÇE - CAAN SPORTS

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - GİRİŞİM AKADEMİ

59 - 34
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - MVP SUADİYE

17 - 32
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - MVP SUADİYE

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL - FB KOLEJİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - MVP ETİLER

46 - 43
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - PAŞABAHÇE

29 - 56
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

F.E.S.K - TED RÖNESANS KOLEJİ

30 - 54
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - F.E.S.K

63 - 60
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - HAYDARPAŞA LİSESİ

59 - 40
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - PENDİKGÜCÜ

55 - 33
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - ALLSTARS İSTANBUL

46 - 37
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - ALLSTARS İSTANBUL

48 - 70
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - UNİBASKET

20 - 0
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - TİTAN AKADEMİ

62 - 64
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - TED RÖNESANS KOLEJİ

24 - 34
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - GİRİŞİM AKADEMİ

53 - 28
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

YEDİTEPE BASKETBOL - ELİT AKADEMİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - DEV ATAŞEHİR LACİVERT

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - DEV ATAŞEHİR SARI

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET TED - ALBEDO BASKETBOL

43 - 28
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - MVP ATAŞEHİR

51 - 65
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP SUADİYE - DİNAMO

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - DİNAMO

38 - 51
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - UNİBASKET

39 - 34
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ÇEKMEKÖY - YEDİTEPE BASKETBOL

47 - 72
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - GİRİŞİM AKADEMİ

28 - 45
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ELİT AKADEMİ - ATAŞEHİR DOĞUŞ

46 - 22
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - MVP DRAGOS

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - İTÜ GVO

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - ÇENGELKÖY BASKETBOL

48 - 32
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - ÇENGELKÖY BASKETBOL

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - FENERBAHÇE KOLEJİ

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR SARI - ALBEDO BASKETBOL

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

UNİBASKET TED - ALLSTARS İSTANBUL

20 - 0
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - TİTAN AKADEMİ

25 - 53
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

F.E.S.K. - ALBEDO BASKETBOL

52 - 24
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - ALLSTARS

29 - 57
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP SUADİYE - UNİBASKET

48 - 34
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - MALTEPE YILDIZ

52 - 41
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - ALLSTARS İSTANBUL

24 - 30
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

F.E.S.K. - MALTEPE YILDIZ

29 - 19
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - İTÜ GVO

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL BEYAZ - İTÜ GVO

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - SANCAKTEPE İSTANBUL

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - PAŞABAHÇE

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - İTÜ GVO

44 - 38
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAAN - ELİT AKADEMİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAAN - MVP ETİLER

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DİNAMO - DEV ATAŞEHİR LACİVERT

- - -
UAL U-10 GRUBU
Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu Spor Salonu

FENERBAHÇE KOLEJİ - ALLSTARS İSTANBUL

37 - 35
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - İTÜ GVO

20 - 38
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ GRİ - TİTAN AKADEMİ LACİVERT

23 - 35
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ATAŞEHİR DOĞUŞ - UNİBASKET TED

30 - 51
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

PENDİKGÜCÜ - DİNAMO

37 - 45
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - Z10 SPORTS

51 - 35
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - ELİT AKADEMİ

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - TED RÖNESANS KOLEJİ

36 - 44
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - TUZLA GELİŞİM

20 - 54
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - FESK

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ÇENGELKÖY BASKETBOL - YEDİTEPE BASKETBOL

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNIBASKET - TİTAN AKADEMİ

31 - 35
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - ALBEDO BASKETBOL

52 - 33
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNIBASKET TED - MVP DRAGOS

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

PAŞABAHÇE - MVP DRAGOS

62 - 52
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - ALLSTARS İSTANBUL

39 - 37
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - TED RÖNESANS KOLEJİ

0 - 20
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - ATAŞEHİR DOĞUŞ

36 - 46
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ELİT AKADEMİ - FESK

29 - 41
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP SUADİYE - ÇENGELKÖY BASKETBOL

39 - 19
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - MALTEPE YILDIZ

49 - 31
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

YEDİTEPE BASKETBOL - TUZLA GELİŞİM

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALBEDO BASKETBOL - FB KOLEJİ

45 - 21
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - MALTEPE YILDIZ

36 - 45
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - MALTEPE YILDIZ

49 - 52
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - DİNAMO

46 - 34
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - DİNAMO

20 - 0
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP SUADİYE - TİTAN AKADEMİ

38 - 62
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - UNİBASKET

49 - 46
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ÇEKMEKÖY - UNİBASKET

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL SİYAH - PAŞABAHÇE

30 - 39
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - ELİT AKADEMİ

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - İTÜ GVO

74 - 41
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ARMADA - AKADEMİ İSTANBUL

19 - 45
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ETİLER - TİTAN AKADEMİ GRİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ETİLER - DEV ATAŞEHİR LACİVERT

43 - 74
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - UNİBASKET

54 - 65
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - İTÜ GVO

25 - 39
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - İTÜ GVO

59 - 34
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - MVP SUADİYE

36 - 35
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - ELİT AKADEMİ

33 - 43
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - GİRİŞİM AKADEMİ

42 - 41
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAAN SPORTS - ÇENGELKÖY BASKETBOL

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

PAŞABAHÇE - ÇENGELKÖY BASKETBOL

53 - 21
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ATAŞEHİR DOĞUŞ - MALTEPE YILDIZ

18:15
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - TİTAN AKADEMİ

20 - 0
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - TİTAN AKADEMİ

65 - 52
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - PAŞABAHÇE

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - PAŞABAHÇE

61 - 47
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - ÇENGELKÖY BASKETBOL

20 - 0
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ÇENGELKÖY BASKETBOL - TİTAN AKADEMİ

64 - 37
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - PENDİKGÜCÜ

37 - 38
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAAN - UNİBASKET

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR SARI - UNİBASKET TED

40 - 47
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - ALLSTARS İSTANBUL

45 - 36
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNIBASKET - HPL

64 - 36
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - DİNAMO

63 - 58
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNIBASKET - İTÜ GVO

32 - 53
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - İTÜ GVO

20 - 0
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - TİTAN AKADEMİ

37 - 44
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TUZLA GELİŞİM - UNIBASKET

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL - İTÜ GVO

29 - 64
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

AKADEMİ İSTANBUL - İTÜ GVO

30 - 19
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ÇENGELKÖY BASKETBOL - ELİT AKADEMİ

23 - 43
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - CAAN

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB KOLEJİ - TİTAN AKADEMİ

49 - 41
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - DİNAMO

15 - 35
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - TİTAN AKADEMİ LACİVERT

37 - 34
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ GRİ - MVP DRAGOS

34 - 63
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ÇENGELKÖY BASKETBOL - GİRİŞİM AKADEMİ

72 - 38
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - Z10

41 - 23
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ÇEKMEKÖY - MVP ATAŞEHİR

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - FB KOLEJİ

24 - 52
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ETİLER - UNİBASKET TED

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ETİLER - YEDİTEPE BASKETBOL

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - TİTAN AKADEMİ

62 - 67
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

PAŞABAHÇE - HAYDARPAŞA LİSESİ

30 - 58
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

PENDİKGÜCÜ - ALLSTARS İSTANBUL

58 - 50
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - DİNAMO

20 - 0
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - TİTAN AKADEMİ

48 - 49
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - TED RÖNESANS KOLEJİ

66 - 21
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - TED RÖNESANS KOLEJİ

26 - 57
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - ATAŞEHİR DOĞUŞ

34 - 52
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - GİRİŞİM AKADEMİ

25 - 38
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP SUADİYE - UNIBASKET TED

63 - 36
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

PAŞABAHÇE - PENDİKGÜCÜ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

YEDİTEPE BASKETBOL - GİRİŞİM AKADEMİ

58 - 43
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - ALLSTARS İSTANBUL

39 - 33
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - UBA

50 - 64
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - UBA

57 - 21
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - DİNAMO

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNIBASKET - DİNAMO

51 - 16
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - FESA

46 - 61
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - ARMADA

23 - 51
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - TİTAN AKADEMİ LACİVERT

55 - 11
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - MALTEPE YILDIZ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - GİRİŞİM AKADEMİ

27 - 28
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - MALTEPE YILDIZ

71 - 53
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - ALLSTARS İSTANBUL

6 - 27
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - ÇENGELKÖY BASKETBOL

47 - 41
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALBEDO BASKETBOL - TED RÖNESANS KOLEJİ

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALBEDO BASKETBOL - TED RÖNESANS KOLEJİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAAN - ÇENGELKÖY BASKETBOL

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR SARI - FENERBAHÇE KOLEJİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR LACİVERT - SANCAKTEPE İSTANBUL SİYAH

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - UNİBASKET TED

29 - 43
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ELİT AKADEMİ - UNİBASKET

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - PAŞABAHÇE

53 - 39
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - TED RÖNESANS KOLEJİ

47 - 40
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - ALLSTARS İSTANBUL

35 - 28
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - MVP ETİLER

27 - 38
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - MVP ATAŞEHİR

32 - 31
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAAN - FESK

63 - 44
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - AKADEMİ İSTANBUL

47 - 23
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ÇEKMEKÖY - ELİT AKADEMİ

20 - 48
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - ELİT AKADEMİ

67 - 59
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DİNAMO - PAŞABAHÇE

75 - 58
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - TİTAN AKADEMİ

67 - 43
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - TED RÖNESANS KOLEJİ

31 - 55
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - Z10 SPORTS

38 - 27
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - TİTAN AKADEMİ GRİ

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB KOLEJİ - UNİBASKET

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - ALBEDO BASKETBOL

39 - 43
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALBEDO BASKETBOL - AKADEMİ İSTANBUL

42 - 25
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

YEDİTEPE BASKETBOL - AKADEMİ İSTANBUL

31 - 48
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP SUADİYE - ATAŞEHİR DOĞUŞ

62 - 28
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - MALTEPE YILDIZ

63 - 66
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - ALLSTARS İSTANBUL

97 - 30
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED RÖNESANS KOLEJİ - MVP SUADİYE

83 - 37
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - ÇENGELKÖY BASKETBOL

50 - 33
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İTÜ GVO - GİRİŞİM AKADEMİ

28 - 30
UAL U-14 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET - ALBEDO BASKETBOL

52 - 17
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ LACİVERT - MVP DRAGOS

- - -
UAL U-11 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

SANCAKTEPE İSTANBUL BEYAZ - UNİBASKET TED

46 - 16
UAL U-13 MAVİ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR -TUZLA GELİŞİM

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DİNAMO - ÇENGELKÖY BASKETBOL

28 - 53
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HAYDARPAŞA LİSESİ - UNİBASKET TED

35 - 37
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DİNAMO - UNİBASKET

78 - 44
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

HPL - PENDİK GÜCÜ

51 - 76
UAL U-17 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TİTAN AKADEMİ - UNİBASKET

43 - 44
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - GİRİŞİM AKADEMİ

33 - 83
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - UNİBASKET

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALLSTARS İSTANBUL - TİTAN AKADEMİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP DRAGOS - UNİBASKET

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ATAŞEHİR SARI - ÇENGELKÖY BASKET

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAANSPOR - DEV ATAŞEHİR LACİVERT

52 - 32
UAL U-12 TURUNCU GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - DİNAMO

23 - 22
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNIBASKET – UNİBASKET TED

- - -
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED –  SANCAKTEPE İSTANBUL