Bizi Takip Et

UAL 2018 – 2019 Sezonu Fikstür ve Sonuçlar




UAL 2018 – 2019 Sezonu Fikstür ve Sonuçlar

58 - 49
UAL U-12 (A) ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED SİYAH - UNİBASKET TAŞDELEN

52 - 51
UAL U-16 FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TURUNCU - AKADEMİ İSTANBUL

14:00
UAL U-16 ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET BEYAZ - POTANIN KARTALLARI

34 - 62
UAL U-14 (A) ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TAŞDELEN - EKARE

67 - 42
UAL U-14 (A) FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - POTANIN KARTALLARI

57 - 50
UAL U-13 (B) FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - MVP Ataşehir

38 - 51
UAL U-12 (B) FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Potanın Kartalları (B)

58 - 69
UAL U-15 FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Titan Akademi

59 - 52
UAL U-15 ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Haydarpaşa Lisesi

66 - 42
UAL U-16 YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - Potanın Kartalları

36 - 57
UAL U12 (B) ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Haydarpaşa Lisesi

42 - 45
UAL U-13 (A) ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - FESK (A)

55 - 70
UAL U-15 YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Titan Akademi

56 - 69
UAL U-15 YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Potanın Kartalları

46 - 63
UAL U-12 (A) FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - Girişim Akademi

31 - 38
UAL U-13 (B) ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Unibasket TED

47 - 56
UAL U-13 (A) FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ataşehir Doğuş - Akademi İstanbul

57 - 47
UAL U-13 (B) KLASMAN
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi Sarı - CSKA Maltepe

49 - 70
UAL U-15 ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo Basketbol - Potanın Kartalları

65 - 30
UAL U-13 (B) KLASMAN
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK (B) - Unibasket Turuncu

71 - 47
UAL U-16 YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - Unibasket Beyaz

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - UBA

41 - 59
UAL U-14 (B) FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Tanspor

58 - 62
UAL U-14 (B) ÜÇÜNCÜLÜK
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - 2014 Maltepe

40 - 62
UAL U-13 (B) KLASMAN
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Maltepe Yıldız

23 - 68
UAL U-14 (B) KLASMAN
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Elit Akademi - Titan Akademi Lacivert

56 - 40
UAL U-12 (B) YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Haydarpaşa Lisesi

14:00
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Sarı - Potanın Kartalları

12:45
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Lacivert - Unibasket Taşdelen

45 - 53
UAL U-15 ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen -Girişim Akademi

43 - 55
UAL U-13 (B) YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Unibasket Taşdelen

47 - 44
UAL U-13 (B) YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Dinamo

42 - 47
UAL U-12 (B) YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Potanın Kartalları

50 - 64
UAL U-15 ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Haydarpaşa Lisesi

58 - 54
UAL U-14 (B) YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Girişim Akademi

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Potanın Kartalları

38 - 60
UAL U-13 (A) YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Akademi İstanbul

66 - 55
UAL U-15 ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi - Paşabahçe

37 - 43
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET BEYAZ - UNİBASKET TURUNCU

39 - 52
UAL U-14 (B) YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Tan Spor

14:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - 2014 Maltepe

13:30
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Turuncu - TED Rönesans Koleji

12:15
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Dinamo

11:00
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Unibasket Taşdelen

10:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Caan Ataşehir

23 - 38
UAL U-12 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - MVP Ataşehir

18:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Çengelköy Basketbol

75 - 52
UAL U-13 (A) YARI FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ataşehir Doğuş - FESK (A)

16:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Titan Akademi

14:45
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Titan Akademi Lacivert

13:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Sarı - Mavibirlik

12:15
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Lacivert - Unibasket Turuncu

11:00
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Paşabahçe

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - BV 7

44 - 36
UAL U-12 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - 2014 Maltepe

50 - 32
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED - UNİBASKET TAŞDELEN

65 - 60
UAL U-13 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - Allstars İstanbul

19:15
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Paşabahçe

18:00
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Haydarpaşa Lisesi

63 - 54
UAL U-13 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Caan Ataşehir

19:15
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - FESK

18:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Tan Spor

67 - 42
UAL U-13 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Armada

31 - 37
UAL U-12 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Spor - Haydarpaşa Lisesi

14:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Spor - FB Koleji

13:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Sarı - 2014 Maltepe

53 - 43
UAL U-12 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Mavibirlik

57 - 51
UAL U-13 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Mavibirlik

66 - 40
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Boğaziçi Kartalları

48 - 37
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Unibasket Taşdelen

18:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - ME Marmara Akademi

59 - 36
UAL U13 (A) PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Paşabahçe

43 - 41
UAL U14 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - UBA

14:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - UBA

28 - 55
UAL U13 (A) PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Kırmızı - Potanın Kartalları

12:15
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi - Çengelköy Basketbol

11:15
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Kırmızı - Girişim Akademi

10:00
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Yeditepe Basketbol

34 - 68
UAL U14 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Suadiye - Tan Spor

74 - 40
UAL U14 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Armada

22 - 57
UAL U-14 (B) KLASMAN
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ELİT AKADEMİ - ÇENGELKÖY BASKETBOL

62 - 38
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Unibasket TED

76 - 46
UAL U14 (B) ÇEYREK FİNAL
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - TED Rönesans Koleji

18:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - TED Rönesans Koleji

47 - 40
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Ekare Basketbol

31 - 38
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dev Ümraniye - Maltepe Yıldız

18:15
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB KOLEJİ - Çengelköy Basketbol

51 - 54
UAL U13 (A) PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - FESK (A)

55 - 31
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Mavibirlik - CSKA Maltepe

14:45
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Haydarpaşa Lisesi

13:45
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Kırmızı - Mavibirlik

12:45
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - FESA

51 - 65
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - FESA

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Tan Spor - Dinamo

53 - 52
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi Sarı - Unibasket Taşdelen

48 - 44
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi - Paşabahçe

68 - 71
UAL U13 (A) PLAY-OFF
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Kırmızı - Paşabahçe

30 - 46
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları (C) - Unibasket TED Turuncu

48 - 24
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Allstars İstanbul - CSKA Maltepe

13:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - Marmara Akademi

12:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - Girişim Akademi

11:30
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Unibasket Taşdelen

60 - 41
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Yeditepe Basketbol

42 - 51
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Mavibirlik

70 - 60
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Ekare Basketbol

44 - 52
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Ekare

46 - 55
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - FESA

50 - 43
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Potanın Kartalları

24 - 35
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo Basketbol - Maltepe Yıldız

70 - 51
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Güneş Gelişim

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

BV7 - Yeditepe Basketbol

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Çengelköy Basketbol

83 - 54
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - TED Rönesans Koleji

58 - 54
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Armada

40 - 37
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Turuncu - CSKA Maltepe

37 - 27
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - Unibasket TED Turuncu

16:45
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Sports - Titan Akademi

15:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - Titan Akademi Kırmızı

14:15
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - FB Koleji Lacivert

58 - 51
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - Unibasket Taşdelen

45 - 38
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları (B) - FB Koleji

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - ME Marmara Akademi

51 - 35
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Armada

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Mavibirlik - FESA

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Turuncu - Unibasket Taşdelen

57 - 66
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - Unibasket TED Siyah

47 - 35
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Titan Akademi

42 - 47
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Girişim Akademi

39 - 49
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - 2014 Maltepe

46 - 63
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Akademi İstanbul

25 - 44
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CSKA Maltepe - FB Koleji

42 - 24
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Güneş Gelişim

47 - 43
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Güneş Gelişim

14:00
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Potanın Kartalları

13:00
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - Girişim Akademi

46 - 51
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Yeditepe Basketbol - Boğaziçi Kartalları

48 - 26
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Paşabahçe - Albedo Basketbol

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi - FB Koleji

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - FB Koleji Lacivert

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Unibasket TED

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Caan Ataşehir

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Armada

58 - 46
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Armada

42 - 36
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - Haydarpaşa Lisesi

39 - 53
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK (B) - MVP Ataşehir

54 - 24
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - MVP Suadiye

44 - 34
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Boğaziçi Kartalları

18:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Tanspor - Caan Sports

44 - 40
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Caan Ataşehir

35 - 42
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Caan Ataşehir

14:15
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - FB Koleji

61 - 21
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - 2014 Maltepe

28 - 58
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Potanın Kartalları (B)

57 - 32
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Girişim Akademi Sarı

30 - 64
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları (C) - Mavibirlik

15:30
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - FESK (B)

14:15
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Paşabahçe

69 - 44
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Haydarpaşa Lisesi

35 - 59
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Çengelköy Basketbol - Girişim Akademi

62 - 57
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - Maltepe Yıldız

66 - 62
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - TED Rönesans Koleji

48 - 39
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Sports - Albedo Basketbol

19:15
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Sports - Dinamo

36 - 27
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CSKA Maltepe - Maltepe Yıldız

16:45
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Turuncu - Dev Ümraniye

15:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - Potanın Kartalları

53 - 38
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ataşehir Doğuş - Akademi İstanbul

13:00
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Paşabahçe

47 - 37
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Albedo Basketbol

75 - 59
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Paşabahçe

51 - 45
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - Girişim Akademi

59 - 50
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Paşabahçe

57 - 43
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - Ekare

33 - 50
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo Basketbol - Potanın Kartalları

29 - 78
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları (C) - MVP Ataşehir

53 - 69
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - Unibasket Beyaz

21 - 74
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi Sarı - Mavibirlik

15:30
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji - Marmara Akademi

14:15
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - Unibasket TED Siyah

78 - 49
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Boğaziçi Kartalları

38 - 61
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CSKA Maltepe - Armada

41 - 38
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları (B) - Caan Sports

21 - 68
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Unibasket Taşdelen

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Unibasket Taşdelen

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Kırmızı - FESA

65 - 53
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Yeditepe Basketbol - Armada

49 - 57
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Dinamo

58 - 41
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - 2014 Maltepe

50 - 38
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK (B) - MVP Suadiye

62 - 35
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - Güneş Gelişim

46 - 37
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - Güneş Gelişim

15:30
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Paşabahçe - Yeditepe Basketbol

14:15
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Unibasket TED

48 - 23
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Unibasket TED Turuncu

23 - 61
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo Basketbol - FB Koleji

45 - 50
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - Girişim Akademi

19 - 57
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dev Ümraniye - 2014 Maltepe

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Dev Ümraniye

60 - 46
UAL U-15 FİNAL GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Titan Akademi

81 - 28
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ataşehir Doğuş - Paşabahçe

45 - 52
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - MVP Ataşehir

47 - 55
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Girişim Akademi

55 - 47
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ataşehir Doğuş - Girişim Akademi

48 - 34
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi Sarı - Unibasket Turuncu

16:45
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - FB Koleji Sarı

15:30
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Lacivert - FESK

14:15
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Sports - FESK

65 - 64
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - FESA

32 - 33
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Elit Akademi

18:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Dinamo

16:45
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Çengelköy Basketbol - Tan Spor

15:30
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Potanın Kartalları

31 - 55
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CSKA Maltepe - Dinamo

52 - 50
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - FESK (A)

64 - 53
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Ekare Basketbol

41 - 40
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - MVP Suadiye

18 - 60
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Maltepe Yıldız

63 - 26
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - FESK (B)

34 - 13
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Dev Ümraniye

32 - 29
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo - CSKA Maltepe

35 - 42
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi Sarı - Titan Akademi Lacivert

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Marmara Akademi - Titan Akademi

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - BV7

41 - 38
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - Maltepe Yıldız

42 - 19
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Caan Ataşehir

49 - 37
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Mavibirlik - Armada

57 - 29
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Potanın Kartalları Girls

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Yeditepe Basketbol

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Mavibirlik

38 - 55
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Ataşehir Doğuş

51 - 60
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Unibasket Beyaz

56 - 47
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Maltepe Yıldız - Titan Akademi Lacivert

60 - 35
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Armada

47 - 57
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - TED Rönesans Koleji

52 - 45
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - TED Rönesans Koleji

62 - 44
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - 2014 Maltepe

58 - 54
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - Ekare Basketbol

33 - 59
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi - Ataşehir Doğuş

50 - 67
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - AllStars İstanbul

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Unibasket Taşdelen

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji - Caan Ataşehir

59 - 30
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Tanspor - Çengelköy Basketbol

47 - 48
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Beyaz - Titan Akademi Lacivert

58 - 51
UAL U-15 KLASMAN GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Yeditepe Basketbol

71 - 51
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ataşehir Doğuş - FESK (A)

49 - 61
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Akademi İstanbul

48 - 44
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Akademi İstanbul

59 - 47
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Paşabahçe

60 - 66
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Elit Akademi - Paşabahçe

55 - 22
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - Maltepe Yıldız

33 - 52
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - MVP Ataşehir

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Sports - ME Marmara Akademi

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - 2014 Maltepe

59 - 34
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - MVP Suadiye

39 - 21
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Sports - CSKA Maltepe

40 - 49
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Allstars İstanbul

31 - 71
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları Girls - TED Rönesans Koleji

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Dev Ümraniye

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi - Dinamo

42 - 69
UAL U-15 B GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Boğaziçi Kartalları - Titan Akademi

29 - 17
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Unibasket TED Turuncu

35 - 40
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - MVP Suadiye

40 - 48
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Yeditepe Basketbol - Haydarpaşa Lisesi

45 - 34
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Haydarpaşa Lisesi

46 - 38
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - Unibasket Turuncu

58 - 51
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - Unibasket Taşdelen

45 - 56
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Çengelköy Basketbol

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Caan Sports

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Unibasket Turuncu

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Yeditepe Basketbol

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - UBA

32 - 49
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CSKA Maltepe - Potanın Kartalları (B)

14 - 54
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi Sarı - CSKA Maltepe

29 - 56
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Mavi Birlik - TED Rönesans Koleji

15:30
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - TED Rönesans Koleji

14:15
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Kırmızı - 2014 Maltepe

68 - 44
UAL U-15 B GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Boğaziçi Kartalları

34 - 56
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Çengelköy Basketbol - 2014 Maltepe

37 - 35
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - Dinamo

38 - 52
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Haydarpaşa Lisesi

47 - 25
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - TED Rönesans Koleji

37 - 49
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - TED Rönesans Koleji

32 - 47
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Haydarpaşa Lisesi

35 - 58
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - MVP Ataşehir

40 - 52
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Kırmızı - FESK (A)

61 - 37
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji - Maltepe Yıldız

31 - 27
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo Basketbol - Dev Ümraniye

47 - 37
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - Elit Akademi

57 - 35
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Allstars İstanbul - Girişim Akademi Sarı

48 - 39
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - Titan Akademi Lacivert

24 - 43
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları Girls - Armada

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

BV7 - Girişim Akademi

14:15
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Unibasket TED Siyah

27 - 43
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CSKA MALTEPE - 2014 MALTEPE

38 - 39
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CAANPSOR - DİNAMO

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TANSPOR - MARMARA AKADEMİ

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FENERBAHÇE KOLEJİ - DİNAMO

14:15
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TAŞDELEN - FENERBAHÇE KOLEJİ LACİVERT

13:00
UAL U-10 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED SİYAH - FENERBAHÇE KOLEJİ SARI

62 - 60
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNIBASKET TED - YEDİTEPE BASKETBOL

21 - 47
UAL U-15 B GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ALBEDO BASKETBOL - TİTAN AKADEMİ

65 - 44
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

POTANIN KARTALLARI - MALTEPE YILDIZ

57 - 29
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

POTANIN KARTALLARI - PAŞABAHÇE

44 - 40
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

PAŞABAHÇE - UNİBASKET TAŞDELEN

57 - 26
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TAŞDELEN - MAVİBİRLİK

39 - 35
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP ATAŞEHİR - MAVİBİRLİK

18 - 34
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GÜNEŞ GELİŞİM - DİNAMO

23 - 55
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GÜNEŞ GELİŞİM - HPL

14 - 46
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK B - UNİBASKET TED SİYAH

43 - 20
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - PAŞABAHÇE

59 - 43
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

EKARE - UNİBASKET TAŞDELEN

33 - 20
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DİNAMO - MALTEPE YILDIZ

19 - 74
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

DEV ÜMRANİYE - CAANSPOR

28 - 41
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

POTANIN KARTALLARI GIRLS - CAAN ATAŞEHİR

33 - 35
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UNİBASKET TED TURUNCU - TİTAN AKADEMİ LACİVERT

54 - 31
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GİRİŞİM AKADEMİ - TİTAN AKADEMİ

48 - 31
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Çengelköy Basketbol

65 - 60
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Unibasket TED

32 - 59
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Suadiye - MVP Ataşehir

59 - 41
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - UBA

34 - 65
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Unibasket TED Turuncu

67 - 43
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - 2014 Maltepe

48 - 44
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Paşabahçe - Yeditepe Basketbol

44 - 32
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Sports - Maltepe Yıldız

21 - 58
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo Basketbol - Potanın Kartalları (B)

48 - 41
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - FESK (A)

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - BV7

14:15
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Mavibirlik

58 - 69
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - Allstars İstanbul

28 - 58
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Mavibirlik

44 - 43
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Tan Spor

50 - 43
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Girişim Akademi

32 - 30
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Caan Ataşehir

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Lacivert - TED Rönesans Koleji

29 - 77
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Titan Akademi Lacivert

32 - 46
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Caan Sports

76 - 52
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Beyaz - Ekare

25 - 42
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Armada

68 - 70
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Unibasket TED

63 - 50
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MALTEPE YILDIZ - MVP SUADİYE

46 - 65
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - Potanın Kartalları

36 - 41
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Turuncu - Mavi Birlik

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Paşabahçe

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Potanın Kartalları

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Sports - Çengelköy Basketbol

14:15
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Sarı - Girişim Akademi

53 - 59
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Paşabahçe - Titan Akademi Kırmızı

39 - 42
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Unibasket Taşdelen

14 - 17
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dev Ümraniye - CSKA Maltepe

22 - 42
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Tan Spor - 2014 Maltepe

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Tan Spor

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ME Marmara Akademi - Dinamo

43 - 49
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Maltepe Yıldız

45 - 39
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Suadiye - TED Rönesans Koleji

46 - 29
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - Caan Ataşehir

27 - 44
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Unibasket Beyaz

34 - 47
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Unibasket TED Siyah

55 - 47
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - Ekare

31 - 58
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Turuncu - Armada

59 - 33
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Maltepe Yıldız - Güneş Gelişim

53 - 50
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Güneş Gelişim - Potanın Kartalları Girls

67 - 20
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları (B) - Dev Ümraniye

15:30
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Girişim Akademi

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Dev Ümraniye

37 - 56
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Potanın Kartalları

22 - 53
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ekare Basketbol - Potanın Kartalları

57 - 25
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Unibasket Turuncu

41 - 34
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Mavi Birlik

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Unibasket Taşdelen

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Turuncu - Haydarpaşa Lisesi

42 - 58
UAL U-15 B GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Armada - Titan Akademi

65 - 44
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Titan Akademi Lacivert

49 - 42
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Elit Akademi

53 - 27
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - 2014 Maltepe

54 - 43
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Ekare Basketbol

62 - 37
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - FESK (A)

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji - FESK

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

BV7 - Potanın Kartalları

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi - Girişim Akademi

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dev Ümraniye - Titan Akademi Lacivert

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

UBA - Titan Akademi Kırmızı

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - Tan Spor

37 - 35
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK (B) - Güneş Gelişim

41 - 35
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - Güneş Gelişim

32 - 49
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Paşabahçe - Akademi İstanbul

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Çengelköy Basketbol - Armada

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Maltepe Yıldız

47 - 42
UAL U-15 B GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo Basketbol - Armada

37 - 58
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Caan Ataşehir

42 - 40
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Unibasket TED Siyah

55 - 44
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Fenerbahçe Koleji

36 - 66
UAL U-14 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Potanın Kartalları

47 - 38
UAL U-12 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESA - Unibasket TED Siyah

42 - 28
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Mavi Birlik - Allstars İstanbul

29 - 36
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Caan Ataşehir - Mavi Birlik

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED - Yeditepe Basketbol

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket TED Siyah - Mavi Birlik

45 - 24
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Maltepe Yıldız

32 - 64
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji - Caan Sports

60 - 26
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - CSKA Maltepe

40 - 54
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - TED Rönesans Koleji

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - TED Rönesans Koleji

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - ME Marmara Akademi

48 - 41
UAL U-15 B GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - Titan Akademi

38 - 44
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - MVP Suadiye

33 - 47
UAL U-14 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Girişim Akademi - 2014 Maltepe

61 - 34
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ekare Basketbol - 2014 Maltepe

47 - 44
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Beyaz - Maltepe Yıldız

63 - 70
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Paşabahçe

52 - 28
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları (B) - Maltepe Yıldız

45 - 54
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - Girişim Akademi

20 - 40
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

CSKA Maltepe - Titan Akademi Lacivert

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Kırmızı - Potanın Kartalları

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Lacivert - Unibasket Turuncu

22 - 50
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Albedo - Dinamo

33 - 55
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Maltepe Yıldız - MVP Ataşehir

36 - 23
UAL U-13 (A) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Titan Akademi Kırmızı

43 - 45
UAL U-12 BEYAZ (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji - 2014 Maltepe

44 - 20
UAL U-12 KIRMIZI (B) GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Haydarpaşa Lisesi - Caan Ataşehir

67 - 31
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - Yeditepe Basketbol

54 - 49
UAL U-15 A GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Unibasket TED

31 - 49
UAL U-14 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Elit Akademi - Armada

64 - 41
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Maltepe Yıldız

46 - 22
UAL U-13 BEYAZ (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - MVP Suadiye

63 - 34
UAL U-13 KIRMIZI (B) GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Taşdelen - Allstars İstanbul

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Çengelköy Basketbol - Caan Ataşehir

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji - Tan Spor

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FB Koleji Sarı - UBA