Bizi Takip Et

Manşet

Uni Altyapı Ligi 30. Hafta Programı Belli Oldu

İstanbul altyapısının önde gelen özel liglerinden biri olan Uni Altyapı Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu 30. hafta heyecanı yaşanacak.

Sezonun 30. haftasında oynanacak maçların programı şu şekilde;

Not: Hafta içi oynanacak maçların programı daha sonra açıklanacaktır.

25 MAYIS CUMARTESİ 27 EKİM CUMARTESİ 27 EKİM CUMARTESİ
Saat Kategori Maç Maç Salon
11:15 U15 Çeyrek Final Unibasket Taşdelen Girişim Akademi TED Rönesans Koleji
12:45 U10 Kırmızı GR FB Koleji Lacivert Unibasket Taşdelen TED Rönesans Koleji
14:00 U10 Beyaz GR FB Koleji Sarı Potanın Kartalları TED Rönesans Koleji
15:15 U12 (B) Yarı Final MVP Ataşehir Haydarpaşa Lisesi TED Rönesans Koleji
16:30 U14 (B) Klasman Elit Akademi Titan Akademi Lacivert TED Rönesans Koleji
17:45 U13 (B) Klasman Titan Akademi Lacivert Maltepe Yıldız TED Rönesans Koleji
19:00 U14 (B) Üçüncülük Girişim Akademi 2014 Maltepe TED Rönesans Koleji
20:15 U14 (B) Final Unibasket TED Tanspor TED Rönesans Koleji
26 MAYIS PAZAR 31 EKİM ÇARŞAMBA 31 EKİM ÇARŞAMBA
Saat Kategori Maç Maç Salon
13:00 U10 Beyaz GR Potanın Kartalları UBA TED Rönesans Koleji
14:15 - 15:30 14:15 - 15:30 U10 - U11 KATEGORİSİ KUPA VE MADALYA TÖRENİ S8 - S7 KATEGORİSİ KUPA VE MADALYA TÖRENİ T8 - T7 KATEGORİSİ KUPA VE MADALYA TÖRENİ TED Rönesans Koleji
15:30 U16 Yarı Final Unibasket Turuncu Unibasket Beyaz TED Rönesans Koleji
16:45 U13 (B) Klasman FESK (B) Unibasket Turuncu TED Rönesans Koleji
18:00 U15 Çeyrek Final Albedo Basketbol Potanın Kartalları TED Rönesans Koleji
19:15 U13 (B) Klasman Girişim Akademi Sarı CSKA Maltepe TED Rönesans Koleji
20:30 U13 (A) Final Ataşehir Doğuş Akademi İstanbul TED Rönesans Koleji
28 MAYIS SALI 2 KASIM CUMA 2 KASIM CUMA
Saat Kategori Maç Salon
19:30 U13 (B) Üçüncülük Dinamo Unibasket TED TED Rönesans Koleji
20:45 U12 (A) Final FESA Girişim Akademi TED Rönesans Koleji
24 MAYIS CUMA
29 MAYIS ÇARŞAMBA
Saat Kategori Maç Salon
17:15 U15 Yarı Final Haydarpaşa Lisesi Potanın Kartalları TED Rönesans Koleji
19:15 U15 Yarı Final Girişim Akademi Titan Akademi TED Rönesans Koleji
20:30 U13 (A) Üçüncülük Girişim Akademi FESK (A) TED Rönesans Koleji
30 MAYIS PERŞEMBE
Saat Kategori Maç Maç Salon
17:00 U12 (B) Üçüncülük TED Rönesans Koleji Haydarpaşa Lisesi TED Rönesans Koleji
18:15 U16 Yarı Final Akademi İstanbul Potanın Kartalları TED Rönesans Koleji
19:30 U15 Üçüncülük Girişim Akademi Haydarpaşa Lisesi TED Rönesans Koleji
20:45 U15 Final Potanın Kartalları Titan Akademi TED Rönesans Koleji
31 MAYIS CUMA
Saat Kategori Maç Salon
19:15 U12 (B) Final MVP Ataşehir Potanın Kartalları (B) TED Rönesans Koleji
20:30 U13 (B) Final Unibasket Taşdelen MVP Ataşehir TED Rönesans Koleji

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet