Bizi Takip Et

Haberler

Uni Altyapı Ligi Günün Sonuçları (03.03.2019)

UAL – Uni Altyapı Ligi 2018 – 2019 sezonu heyecanı 3 Mart 2019 Pazar günü oynanan karşılaşmalarla birlikte devam etti.

Günün ilk maçında U11 Kategorisi Kırmızı Grup mücadelesinde Unibasket Taşdelen ile Birsel Vardarlı Spor Kulübü karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada her iki takım sporcuları ellerinden geleni ortaya koydular. Sporcuların yoğun performansı görülmeye değerdi.

U11 Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde ME Marmara Akademi ile Titan Akademi karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada her iki takımın minik sporcuları sergiledikleri performansla alkış topladı ve gelecek için olumlu sinyaller verdi.

TİTAN AKADEMİ LACİVERT U13’TE KAZANDI

U13 Kategorisi Kırmızı (B) Grubu mücadelesinde Girişim Akademi Sarı ile Titan Akademi Lacivert karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 42-35 kazanan Titan Akademi Lacivert gruptaki üçüncü galibiyetini aldı. Girişim Akademi Sarı ise henüz galibiyet alamadı.

Yakın geçen ilk çeyrekte iyi savunma yapan Girişim Akademi Sarı ikinci bölüme 12-9 avantajlı girdi. İkinci çeyrekte toparlanan Titan Akademi Lacivert soyunma odasına giderken skoru 23-23’te eşitledi.

İkinci yarıda savunmada iyi organize olan ve kolay basketlere izin vermeyen Titan Akademi Lacivert parkeden 42-35 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

ZORLU MAÇTA GÜLEN TARAF ALBEDO BASKETBOL

U12 Minikler Kategorisi Beyaz (B) Grubu mücadelesinde Albedo Basketbol ile CSKA Maltepe karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 32-29 kazanan Albedo Basketbol ikinci galibiyetini aldı. CSKA Maltepe ise dördüncü kez yenildi.

Büyük çekişmeye sahne olan ilk yarıda iyi savunma yapan Albedo Basketbol devreyi 12-10 üstün tamamladı. CSKA Maltepe üçüncü çeyrekte kıpırdansa da son bölümde dikkatli oynayan ve kontrolü elden bırakmayan Albedo Basketbol parkeden 32-29 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

DİNAMO İYİ GİDİŞATINI SÜRDÜRDÜ

U12 Minikler Kategorisi Beyaz (B) Grubu mücadelesinde Dinamo ile Dev Ümraniye karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nun ev sahipliğinde oynanan maçı 34-13 kazanan Dinamo beşinci galibiyetini aldı. Dev Ümraniye ise henüz galibiyetle tanışamadı.

Maça çok iyi başlayan Dinamo etkili top trafiği ile akıcı hücum etti ve farkı açarak ikinci bölüme 16-4 ile girdi. Kısır geçen ikinci periyotta farkı azaltma şansı bulamayan Dev Ümraniye soyunma odasına da 20-8 geride gitti.

İkinci yarıda oyunun kontrolünü tamamen eline alan Dinamo farkı gitgide açtı ve parkeden 34-13 galip ayrılmayı başardı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

DİNAMO U13’TE KAZANMAYA DEVAM EDİYOR

U13 Küçükler Kategorisi Beyaz (B) Grubu mücadelesinde Dinamo ile FESK (B) karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 63-26 kazanan Dinamo beşinci galibiyetini elde etti. FESK (B) ise dördüncü yenilgisine engel olamadı.

İlk çeyrekte rakibinin hücumlarını tamamen kilitleyen Dinamo yüzdeli oyunuyla farkı açtı ve dengeli ikinci periyotun ardından soyunma odasına 32-15 avantajlı gitti.

İkinci yarıda yüksek savunma konsantrasyonunu koruyan Dinamo farkı açmayı sürdürdü ve parkeden 63-26 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler