Bizi Takip Et

Haberler

Uni Altyapı Ligi’nde Günün Sonuçları (07.11.2018)

UAL – Uni Altyapı Ligi 2018 – 2019 sezonu heyecanı 7 Kasım Çarşamba günü oynanan karşılaşmalarla birlikte devam etti. 

Günün ilk maçında U16 Kategorisi açılış haftası mücadelesinde Ekare ile TED Rönesans Koleji karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 58-51 kazanan TED Rönesans Koleji ilk haftayı kayıpsız kapattı. Ekare ise ilk maçında istediğini elde edemedi.

Dengeli başlayan maçta ilk çeyrek takımlar birbirine üstünlük sağlamakta güçlük çekti ve Ekare ikinci bölüme 17-15 üstün girdi. İkinci çeyrekte savunma direncini arttıran TED Rönesans Koleji öne geçti ve soyunma odasına 30-24 avantajlı girdi. Dengeli geçen üçüncü çeyrekte Ekare rakibini yakalama şansını bulamadı. Dördüncü bölümde kontrolü elden bırakmayan TED Rönesans Koleji parkeden 58-51 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİK İÇİN TIKLAYINIZ

GİRİŞİM AKADEMİ U13’TE GALİP

U13 Kategorisi A Grubu açılış haftası mücadelesinde ise Girişim Akademi ile Potanın Kartalları karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 50-35 kazanan Girişim Akademi sezona galibiyetle başladı. Potanın Kartalları ise ilk maçında mağlubiyete engel olamadı.

Yakın geçen ilk çeyreği 15-11 önde tamamlayan taraf Girişim Akademi oldu. İkinci çeyrekte oyunun iki yönünde seviyeyi yükselten Girişim farkı açtı ve devreye 28-15 üstün gitti. Dengeli üçüncü bölümde skor eşit dağıldı ve Potanın Kartalları rakibine yaklaşamadı. Skor avantajını maçın sonuna kadar koruyan Girişim Akademi sahadan 50-35 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler