Bizi Takip Et

Haberler

Uni Altyapı Ligi’nde 21. Hafta Geride Kaldı

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 2017 – 2018 sezonu 21. hafta heyecanı 13 Nisan 2018 Cuma günü oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

Günün açılışında U-17 Kategorisi mücadelesinde Unibasket ile Mavi Birlik Spor Kulübü karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 55-51’lik skorla mağlup eden Unibasket beşinci maçından da galibiyetle ayrıldı.

Dengeli başlayan mücadelede ilk çeyreği Mavi Birlik 13-10 önde geçerken devreye Unibasket 27-15’lik skorla üstün girdi. İkinci yarıda skorda Mavi Birlik üstün olsa da Unibasket farkın kapanmasına izin vermedi ve mücadeleyi 55-51’lik skorla galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

ATAŞEHİR DOĞUŞ RAKİBİNİ DURDURDU

U-12 Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde Unibasket ile Ataşehir Doğuş karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 36-32’lik skorla mağlup eden Ataşehir Doğuş altıncı maçında beşinci galibiyetini aldı. Unibasket ise altıncı maçında ilk yenilgisini aldı.

Karşılaşmaya iyi başlayan Unibasket ilk çeyreği 16-9 önde tamamlarken, devreye ise 20-19’luk skorla üstün girdi. İkinci yarıda oyunda denge göze çarparken son bölümü iyi oynayan Ataşehir Doğuş geriden gelerek mücadeleyi 36-32 kazanmayı başardı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERİN MAÇINDA DOSTLUK KAZANDI

U-11 Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde MVP Dragos ile Caan Sports karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonunun da oynanan keyifli karşılaşmada miniklerin sergilediği performans görülmeye değerdi. Ligin en küçük yaş gruplarından biri olan U-11 Kategorisinde yer alan sporcular maç boyunca ellerinden geleni yaparken, kazanan her zaman olduğu gibi dostluk oldu.

CAAN SPORTS U12’DE GALİP

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 21. haftanın kapanış maçında U-12 Kategorisi Beyaz Grupta MVP Dragos ile Caan Sports karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 46-42’lik skorla mağlup eden Caan Sports altıncı maçında beşinci galibiyetini aldı.

Dengeli başlayan karşılaşmada ilk çeyreği 14-12’lik skorla MVP Dragos önde geçerken devreye ise 22-22’lik eşitlikle gidildi. Üçüncü çeyrekte daha etkili olan Caan Sports son bölüme 42-28 önde giderken mücadeleyi de 46-42’lik skorla kazanmayı başardı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler