Bizi Takip Et

Manşet

Uni Altyapı Ligi’nde 22. Hafta Sona Erdi

UAL – Uni Altyapı Ligi 2018 – 2019 sezonu 22. hafta heyecanı 5 Nisan Cuma günü oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi. 

Uni Altyapı Ligi U14 Kategorisi Beyaz (B) Grup müsabakasında Çengelköy Basketbol ile Girişim Akademi karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada rakibini 59-35 ile geçen Girişim Akademi 3. galibiyetini aldı.

Skor anlamında düşük bir tempoda başlayan mücadelenin ilk çeyreğini Çengelköy Basketbol 8-4 önde geçti. İkinci çeyrekte kontrolü alan Girişim Akademi devreye 24-18’lik üstünlükle girdi. İkinci yarı dengeli başlasa da son çeyreğe 40-31 önde giren Girişim Akademi mücadeleyi ise 59-35’lik skorla galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

GİRİŞİM U15’TE DE GALİP

UAL U15 Kategorisi Final Grubu müsabakasında Girişim Akademi ile Haydarpaşa Lisesi karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi 69-44 kazanan Girişim Akademi yoluna kayıpsız devam etti. Haydarpaşa Lisesi ise ilk yenilgisini aldı.

Karşılıklı sayılarla başlayan mücadelenin ilk çeyreğini 13-9 önde kapatan Girişim Akademi ikinci çeyrekte farkı daha da açarak devreye 36-22’lik skorla önde girdi. İkinci yarıya oyundaki kontrolünü sürdürerek başlayan Girişim Akademi son bölüme 57-34 üstün girerken, mücadeleyi ise 69-44’lük skorla galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

HAFTANIN SONUÇLARI

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet