Bizi Takip Et

Haberler

Uni Altyapı Ligi’nde 6. Hafta Geride Kaldı

Uni Altyapı Ligi’nde 2017 – 2018 sezonu 6. hafta heyecanı 22 Aralık Cuma günü oynanan üç zevkli karşılaşmayla sona erdi. 

UAL – Uni Altyapı Ligi U-12 Kategorisi Beyaz Grup müsabakasında MVP Dragos ile Maltepe Yıldız karşı karşıya geldi.

22 Aralık Cuma günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan mücadelede rakibini 28-27’lik skorla geçen Maltepe Yıldız Spor Kulübü gruptaki ilk galibiyetini aldı. Oldukça çekişmeli geçen mücadelenin ilk çeyreğinde Maltepe Yıldız’ın 8-3’lük üstünlüğü vardı. İkinci çeyrekte farkı azaltan MVP Dragos devreye 12-11 ile bir sayı geride gitti. Üçüncü çeyrek sonunda skorda 5 sayı farkla üstün olan Maltepe Yıldız aradaki farkın kapanmasına izin vermedi ve mücadeleyi 28-27 galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

U-11: MVP DRAGOS – GİRİŞİM AKADEMİ

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 6. haftanın kapanış gününde U-11 Kategorisi mücadelesi MVP Dragos ile Girişim Akademi’yi karşı karşıya getirdi. 

2017-2018 sezonunda en küçük yaş gruplarından birinde mücadele eden iki takımın karşılaşmasında dostça görüntüler hakimdi. İki takımın minik sporcuları kıyasıya bir mücadele içerisine girerken, maç boyunca ortaya koydukları performans büyük beğeni topladı.

UNIBASKET, U14’TE İLK KEZ KAZANDI

UAL – Uni Altyapı Ligi U-14 Kategorisi müsabakasında Unibasket ile Maltepe Yıldız Spor Kulübü karşı karşıya geldi.

22 Aralık Cuma günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi 55-11’lik skorla kazanan Unibasket gruptaki ilk galibiyetini elde etti. Karşılaşmada ilk çeyreği 18-2 önde tamamlayan Unibasket devreye ise 31-3’lük skorla üstün girdi. Yakaladığı farkın avantajıyla oynayan Unibasket ikinci yarıda da kontrolü bırakmadı ve müsabakayı 55-11’lik skorla galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler