Bizi Takip Et

Haberler

Uni Altyapı Ligi’nde Günün Sonuçları (03.11.2018)

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu heyecanı 3 Kasım 2018 Cumartesi günü oynanan dört karşılaşmayla birlikte devam etti.

Günün ilk maçında U12 Kategorisi B Grubu ilk hafta mücadelesinde Girişim Akademi ile Caan Sports karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 51-25 kazanan Girişim Akademi gruptaki ilk maçında sahadan mutlu ayrıldı. Caan Sports ise ilk maçında mağlubiyete engel olamadı.

Yakın geçen ilk çeyrekte Girişim daha iyi bir görüntü çizdi ve ikinci bölüme 15-11 üstün girdi. İkinci çeyrekte hücumda sadece 2 sayı bulabilen Caan Sports farkın açılmasına engel olamadı ve devreyi 23-13 geride tamamladı.

Hücumdaki yüzdeli oyununu skora yansıtan Girişim Akademi savunmadaki direncini de kaybetmedi. Avantajını maçın sonuna kadar koruyan ekip sahadan 51-25 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün ikinci maçında U13 Kategorisi Kırmızı B Grubu ilk hafta mücadelesinde Titan Akademi Lacivert ile Armada karşı karşıya geldi. 

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 49-28 kazanan Armada gruba galibiyetle başladı. Titan Akademi Lacivert ise ilk maçında istediğini alamadı.

Maça savunmada etkili başlayan Armada rakibine kolay sayı şansları vermedi ve ilk çeyreği 9-4 önde geçti. Titan Akademi Lacivert ikinci çeyrekte de farkın açılmasına engel olamadı ve soyunma odasına 23-13 geride gitti.

Üçüncü çeyrekte oyunun kontrolünü iyice eline alan Armada farkı açmayı sürdürdü ve rölantide geçen dördüncü çeyrek sonrasında parkeden 49-28 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Üçüncü maçta U13 Kategorisi A Grubu ilk hafta mücadelesinde Titan Akademi Kırmızı ile Akademi İstanbul karşı karşıya geldi. 

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan çekişmeli maçı uzatmalarda 63-57 kazanan Titan Akademi Kırmızı gruba galibiyetle başladı. Akademi İstanbul ise ilk maçında istediğini alamadı.

Dengeli başlayan maçta ilk çeyrek büyük çekişmeye sahne oldu ve ikinci bölüme 8-8 eşitlikle gidildi. İkinci çeyrekte takımlar birbirine üstünlük sağlamakta zorlandı ve Akademi İstanbul soyunma odasına 23-22 avantajlı gitti.

Üçüncü çeyrekte savunma direncini arttıran Akademi İstanbul son çeyreğe girerken farkı 8’e kadar çıkardı. Dördüncü periyota çok iyi başlayan Titan Akademi Kırmızı rakibini yakaladı. Son dakikalarda uzun süre iki takım da sayı bulamadı ve iki tarafa da gidip gelen maç uzatmalara taşındı.

Uzatmalarda daha sakin kalan Titan Akademi Kırmızı zorlu maçta parkeden 63-57 galip ayrılan taraf oldu.

DETAYLI İSTATİSTİK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün kapanış maçında U14 Kategorisi Kırmızı B Grubu ilk hafta mücadelesinde Haydarpaşa Lisesi ile Paşabahçe karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 46-25 kazanan Haydarpaşa Lisesi gruba iyi bir başlangıç yaptı. Paşabahçe ise ilk maçında istediği sonucu alamadı.

Maça çok etkili başlayan Haydarpaşa Lisesi savunmadaki sertliğiyle farkı açtı ve ilk çeyreği 22-6 üstün tamamladı. İkinci çeyrekte hücum performasını yukarı çekemeyen Paşabahçe soyunma odasına 38-12 geride gitti.

Dengeli geçen üçüncü bölümün ardından son periyotta farkı açmayı sürdüren Haydarpaşa Lisesi parkeden 46-25 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler