Bizi Takip Et

Haberler

Uni Altyapı Ligi’nde Günün Sonuçları (04.11.2018)

UAL – Uni Altyapı Ligi 2018 – 2019 sezonu ikinci hafta heyecanı 4 Kasım Pazar günü oynanan karşılaşmalarla birlikte devam etti. 

Günün açılışında U13 Kategorisi Beyaz (B) Grup ilk hafta mücadelesinde Caan Sports ile MVP Ataşehir karşı karşıya geldi.  TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 67-48 ile geçen MVP Ataşehir sezona iyi başladı.

Dengeli başlayan mücadelede ilk çeyreği 13-10’luk skorla önde geçen MVP Ataşehir ikinci çeyrekte farkı açmaya devam etti ve devreye 36-24 ile önde girdi. İkinci yarıda da oyundaki kontrolü elinde tutan MVP Ataşehir üçüncü çeyreği 53-35 önde geçerken, karşılaşmayı ise 67-48’lik skorla kazanmayı başardı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

MAVİ BİRLİK U12’DE GALİP

U12 Kategorisi B Grubu ilk hafta mücadelesinde Mavi Birlik ile Güneş Gelişim karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 47-20’lik skorla geçen Mavi Birlik sezonu galibiyetle açtı.

Mücadeleye üst üste bulduğu sayılarla 10-0’lık bir giriş yapan Mavi Birlik ilk çeyreği 16-4 önde geçerken devreye ise 25-8’lik skorla üstün girdi. İkinci yarıda oyundaki kontrolü elinde tutarak farkı açmaya devam eden Mavi Birlik mücadeleyi 47-20’lik skorla galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

U13’DE MVP SUADİYE KAZANDI

U13 Kategorisi Beyaz (B) Grup ilk hafta mücadelesinde MVP Suadiye ile Güneş Gelişim karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 50-32’lik skorla geçen MVP Suadiye sezona iyi başlayan taraf oldu.

Karşılıklı sayılarla başlayan mücadelede dakikalar ilerledikçe skorda öne çıkan MVP Suadiye ilk çeyreği 17-9 önde kapadı. İkinci çeyrekte oyunda denge göze çarpsa da Güneş Gelişim devreye 25-15 ile geride girdi. İkinci yarıda da oyundaki kontrolü elinde tutan MVP Suadiye üçüncü çeyreği 40-26 önde geçerken, mücadeleyi ise 50-32’lik skorla galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

MVP SUADİYE U14’DE DE GALİP

U14 Kategorisi Kırmızı (B) Grup ilk hafta mücadelesinde MVP Suadiye ile Elit Akademi karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan çekişmeli maçta rakibini uzatma sonucunda 50-48 ile geçen MVP Suadiye ilk maçından galibiyetle ayrıldı.

Mücadeleye iyi bir giriş yapan MVP Suadiye ilk çeyreği 17-8 ile önde kapadı. İkinci çeyrekte oyunda dengeyi kuran Elit Akademi farkın açılmasına izin vermedi ve devreye 22-20 geride girdi. Üçüncü çeyrek sonunda skorda 28-28 ile denge göze çarpıyordu. Son çeyreğe Elit Akademi iyi başlasa da MVP Suadiye rakibine yanıt verdi ve mücadele 38-38 ile uzatmaya gitti. Büyük bir çekişmeye sahne olan uzatma bölümünde rakibine 12-10’luk üstünlük kuran MVP Suadiye mücadeleyi 50-48 ile galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

FESA GÜNÜ 2’DE 2 İLE GEÇTİ

U12 Kategorisi A Grubu ilk hafta mücadelesinde FESA ile Potanın Kartalları karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 45-42 ile geçen FESA sezona iyi bir giriş yaptı.

Karşılıklı sayılarla başlayan müsabakada ilk çeyreği 16-12 önde tamamlayan FESA devreye ise 27-26’lık skorla önde girdi. Her iki takımın da hücumda zorlandığı üçüncü çeyreğin sonunda Potanın Kartalları 35-33 ile önde olan taraf olarak göze çarptı. Son çeyrek büyük bir heyecana sahne olurken bitime 2 dakika kala 42-42 eşitlik göze çarpıyordu. Fakat son anlarda skor bulmayı başaran taraf olan FESA mücadeleyi 45-42 galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Günün kapanış karşılaşmasında U14 Kategorisi A Grubu’nda Potanın Kartalları Spor Kulübü ile FESA karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 55-52 ile geçen FESA sezona iyi başlayan taraf oldu.

Karşılıklı sayılarla başlayan mücadelenin ilk çeyreğin 14-10 ile önde olan taraf Potanın Kartalları oldu. İkinci çeyrekte rakibini 6 sayıda tutan FESA geride gelerek devreye 26-20 ile önde girmeyi başardı. Üçüncü çeyrekte oyunda denge göze çarpsa da son bölüme 42-35 ile önde giren FESA bir ara farkın 1 sayıya kadar indiği maçı 55-52 kazanmayı başardı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler