Bizi Takip Et

Haberler

Uni Altyapı Ligi’nde Günün Sonuçları (08.03.2019)

UAL – Uni Altyapı Ligi 2018 – 2019 sezonu 18. hafta heyecanı 8 Mart 2019 Cuma günü oynanan iki karşılaşmayla birlikte sona erdi.

Günün ilk maçında U16 Yıldız Erkekler Kategorisi mücadelesinde Potanın Kartalları ile Ekare karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 64-53 kazanan Potanın Kartalları gruptaki yedinci galibiyetini elde etti. Ekare ise altıncı mağlubiyetini aldı.

İlk çeyrekte etkili savunma yapan ve kolay basketlere izin vermeyen Potanın Kartalları ikinci bölüme 13-9 avantajlı gitti. İkinci çeyrekte toparlanan Ekare geri döndü ve soyunma odasına 24-22 ile gitti.

Yakın geçen üçüncü çeyreğin ardından son bölümde üst üste gelen sayılarla iyice ritim bulan Potanın Kartalları farkı açtı ve parkeden 64-53 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

GİRİŞİM AKADEMİ GERİDEN GELEREK KAZANDI

U13 Küçük Erkekler A Grubu mücadelesinde Girişim Akademi ile FESK (A) karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 52-50 kazanan Girişim Akademi gruptaki beşinci galibiyetini aldı. FESK (A) ise beşinci kez mağlup oldu.

Maça hücumda tutuk başlayan ve skor üretmekte zorlanan Girişim Akademi farkın açılmasına engel olamadı ve soyunma odasına 36-16 geride gitti.

İkinci yarıda hücumda akıcı oyunuyla ritim bulan Girişim Akademi etkileyici bir geri dönüşe imza attı ve parkeden 52-50 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

18. HAFTANIN SONUÇLARI

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler