Bizi Takip Et

Haberler

Uni Altyapı Ligi’nde 20. Hafta Başladı

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 2017 – 2018 sezonu 20. hafta heyecanı 31 Mart 2018 Cumartesi günü oynanan karşılaşmalarla başladı. 

Günün açılışında TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan U-10 Kategorisi mücadelesinde Allstars İstanbul ile İTÜ GVO karşılaştı. Uni Altyapı Ligi’nin en küçük yaş grubunu oluşturan sporcular gelecek adına umut verici performanslar ortaya koydu. İlerleyen yıllarda daha önemli işler yapacaklarının sinyallerini veren minik sporcular izleyenlerin alkışlarını topladı.

MİNİKLERİN KEYİFLİ MÜCADELESİ

U-10 Kategorisinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı Allstars Gelişim ile Unibasket TED arasında oynanan karşılaşma ile devam etti.

Miniklerin keyif veren mücadelesinde kazanan her zaman olduğu gibi dostluk oldu. Aynı zamanda tribünde karşılaşmayı takip eden seyirciler bu basketbol şöleninde minik sporculara destek vererek heyecanlarını yenmelerine yardımcı oldular.

MVP DRAGOS (U12) İLK GALİBİYETİNİ ALDI

U-12 Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde FESA ile MVP Dragos karşı karşıya geldi.  TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 29-23’lük skorla geçen MVP Dragos ilk galibiyetini aldı.

Karşılaşmanın ilk çeyreği 9-9’luk eşitlikle geçilirken, devreye FESA 17-16’lık skorla üstün giden taraf oldu. İkinci yarıda rakibine 6 sayı şansı veren MVP Dragos oyundaki kontrolü aldı ve son bölümü iyi oynayarak mücadeleyi 29-23 galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

GİRİŞİM AKADEMİ (U14) GALİP

U-14 Kategorisi mücadelesinde Haydarpaşa Lisesi ile Girişim Akademi Spor Kulübü karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakada rakibini 42-30’luk skorla geçen Girişim Akademi beşinci maçında dördüncü galibiyetini aldı.

Karşılaşmanın ilk çeyreğini 11-5’lik skorla önde geçen Girişim Akademi devreye ise 19-14’lük skorla üstün girdi. İkinci yarıda oyundaki kontrolünü devam ettiren Girişim Akademi Spor Kulübü mücadeleyi 42-30 galip tamamlamayı başardı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

UNİBASKET (U12) KAYIPSIZ GEÇTİ

Günün kapanışında U-12 Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde Unibasket ile Maltepe Yıldız Spor Kulübü karşı karşıya geliyor. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada rakibini 55-17’lik skorla geçen Unibasket beşinci maçından da galibiyetle ayrıldı.

Karşılaşamaya iyi başlayan ve ilk çeyreği 19-4 önde geçen Unibasket devreye ise 23-11’lik skorla üstün girdi. İkinci yarıda rakibine sadece 6 sayı şansı tanıyan Unibasket farkı açarak mücadeleden 55-17’lik skorla galip ayrılmayı başardı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler