Bizi Takip Et

Hizmetler

MEDYA ÇALIŞMALARI

Mabi İletişim ile yapılan gönül ve işbirliği ile, sağlanmakta olan profesyonel ve çok yönlü medya desteğiyle ; (yeni, güncel, interaktif web sitesi ve sosyal medya uygulamalarıyla) yüksek uygulama ve sunum kalitesi elde edilmekte ve katılımcılara ve takipçilere % 100 memnuniyet ve heyecan yaşatacak, nitelikli hizmet sunulmaktadır.

UAL Web Sitesi ile ; lig ile ilgili bütün haber ve uygulamalar, takım ve bireysel istatistikler, UAL’dan Haberler, puan durumu ve daha birçok husus güncel biçimde sunulmaktadır.

Fotoğraf ve Video çekimleri, profesyonel hizmet alımı ile uygulanmaktadır.

NBN23 DIGITAL İSTATİSTİK SİSTEMİ

İspanyol Firmadan sağladığımız NBN23 Dijital İstatistik Sistemi, ülkemiz altyapı basketbol sisteminden ilk kez kulübümüzce uygulanan ve kulüplerimize, teknik adamlara, sporcu ve velilere çok yönlü ve geniş bir hizmet sunmaktadır. Her oyuncunun / takımın istatistikleri anında izlenebilmekte, ailelerin bilgisayar ve telefonlarından çocuklarının istatistiklerini izlemesi, ulaşması sağlanmaktadır. Bu sistem ile aynı zamanda her maçın analizi alınmakta ve değerlendirilmektedir.

SALON, GÜVENLİK VE GENEL DÜZEN

Katılımcı kulüplerimizle birlikte, bütün kulüplerin velilerine yönelik bilgilendirme / bilinçlendirme çalışmaları yapılmaktadır. Velilere ortak bildiri şeklinde dağıtılacak yazılarla, onların bakış açılarını değiştirmeleri ve salonda ter döken sporcuların hepsinin, hepimizin evlatları oldukları, hepsinin alkışlanması gerektiği, hepsinin mutluluk ve başarısı için “Spor Adamı – Veli Koordinasyonu” çerçevesinde birlikte çalışmamız gerektiği anlatılmaktadır. Katılımcı tüm kulüpler ortak olarak, basketbol seyirciliğine yakışır, “düzeyli basketbol seyircisi – aile kitlesini” üretmeleri gerekmektedir.

Tribün sorunları, kötü tezahürat, sporcularına bağıran, hakaret eden koç, başarısızlığını gizlemek için velisini galeyana getiren koç, hakeme kötü muamele, koç-hakem ilişkileri, koçlar arası ilişkiler gibi çok önemli konularda birlikte çalışıp, bu sorunları kesinlikle çözeceğiz.

SPOR SALONU

UAL – Uni Altyapı Ligi ; Kulübümüzün “Haftasonu Spor Sanat Inovasyon Merkezi” olarak öğrencilerine hizmet sunduğu TED Rönesans Koleji Spor Salonu’ nda (Küçükyalı) Cumartesi ve Pazar günleri 14.15 – 21:00 saatleri arasında uygulanacaktır . Salon nizami ölçülerde, hepimizi mutlu edecek, ihtiyacımız olan her imkanı sunacak, yüzümüzü ağartacak, büyük bir keyifle kullanacağımız nitelikte bir salondur.

HAKEMLER

UAL  4. Sezonu olan 2018/2019 Sezonundan başlayarak ; “Türkiye Basketbol Federasyonu Onaylı Lig” statüsünde uygulanacaktır. Ligimizde TBF Hakemleri görev alacaklardır. (1 Temsilci / Gözlemci, 2 orta hakem, 2 masa hakemi) TBF İl Temsilciliği ile yapılan görüşmede, ligimize nispeten deneyimli hakem arkadaşların görevlendirilmesi konusunda hemfikir olunmuştur.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Turnuva süresince İlk yardım Eğitimi almış görevlimiz göre alacak ve tam donanımlı sağlık / ilk yardım seti ve buz makinesi bulundurulacaktır. Okulumuza çok yakın mesafede konuşlanmış olan Sağlık Bakanlığı Ambulans Ofisi ile yakın temas halinde olarak, önemli bir sağlık sorununda, beyin cerrahı, ortopedi uzmanı gibi spor sakatlanmaları için gerekli olabilecek uzman doktorların 24 saat görev yaptıkları Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis imkanlarından yararlanılacaktır.