Bizi Takip Et

UAL 2019 – 2020 Sezonu Fikstür ve Sonuçlar




UAL 2019 – 2020 Sezonu Fikstür ve Sonuçlar

13 - 64
UAL U-14 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GD Akademi - ME Marmara Akademi

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

GD Akademi - Güneş Gelişim

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - High Touch Ataşehir

36 - 55
UAL U-14 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Rota Akademi - Caan Ataşehir

59 - 48
UAL U-14 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ekare - Üsküdar Karşıyaka

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

High Touch Kurtköy - Akademi İstanbul Lacivert

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

High Touch - 2014 Maltepe

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Titan Akademi Gri - MVP Çekmeköy Lacivert

49 - 57
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Maltepe Yıldız - High Touch

27 - 29
UAL U-13 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Boğaziçi Kartalları - Ekare

54 - 29
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Çekmeköy - MVP Suadiye

- - -
UAL U-11 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket Turuncu - MVP Çekmeköy

39 - 47
UAL U-13 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - Mavi Birlik

36 - 59
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Dinamo - High Touch

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

High Touch Kurtköy - 2014 Maltepe

- - -
UAL U-10 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul Kırmızı - High Touch Ataşehir

45 - 44
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Unibasket - Girişim Akademi

66 - 47
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Boğaziçi Kartalları

58 - 54
UAL U-14 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

TED Rönesans Koleji - Maltepe Yıldız

72 - 47
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ekare - Titan Akademi

19:15
UAL U-14 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Üsküdar Karşıyaka - FESK

87 - 25
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - FESK

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

FESK - Potanın Kartalları

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Potanın Kartalları - FESK

44 - 57
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Efor Spor - FESK

55 - 48
UAL U-12 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - 2014 Maltepe

- - -
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Akademi İstanbul - Üsküdar Karşıyaka

- - -
UAL U-10 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Güneş Gelişim - Caan Ataşehir

34 - 55
UAL U-14 KIRMIZI GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

İstanbul Çekmeköy Sportif - Caan Ataşehir

62 - 56
UAL U-15 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Caan Ataşehir

41 - 46
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Çengelköy Basketbol - Dinamo

38 - 49
UAL U-14 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

ME Marmara Akademi - Maltepe Yıldız

45 - 48
UAL U-16 GRUBU
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

Ekare - Maltepe Yıldız

18:00
UAL U-11 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Boğaziçi Kartalları

43 - 42
UAL U-13 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

2014 Maltepe - Boğaziçi Kartalları

40 - 51
UAL U-13 BEYAZ GRUP
TED Rönesans Koleji Spor Salonu

MVP Ataşehir - Güneş Gelişim