Bizi Takip Et

Video

UAL’de Yeni Sezona Hazır Olun!

İstanbul basketbol altyapısının önde gelen özel lig organizasyonlarından biri olan Uni Altyapı Ligi’nde 2017 – 2018 sezonu yaklaşıyor. 

İlk iki sezonunda organizasyon kalitesiyle katılımcı kulüplerin takdirini toplayan Uni Altyapı Ligi yeni sezonda da üstüne koymayı hedefliyor. Ekim ayında başlayacak olan lig için başvurular devam ediyor.

Bu yıl 3. sezonu düzenlenecek olan UAL – Uni Altyapı Ligi’nin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. İlk iki sezonunda ; organizasyon kalitesiyle, düzeyli ve özenli yönetim ve uygulamalarıyla, katılımcı kulüplerin ve izleyici ailelerin ilgi, sevgi ve takdirini kazanan “UAL – Uni Altyapı Ligi”, bu sezon yaşama geçireceği yeniliklerle, hizmet ve uygulama kalitesini, buna bağlı olarak verimlilik ve memnuniyet düzeyini daha da yükseltmeyi hedefliyor. Bunun yanı sıra UAL Ligi, bünyesinde ülkemizde uygulanan birçok özel ligde yer almayan, ancak bütün ligler tarafından mutlaka uygulanması gereken bazı insani ve düzeyli uygulamaları da barındırıyor.

YENİ VE GÜNCEL İNTERNET SİTESİ

Mabi İletişim ile yapılan gönül ve işbirliği ile, bu yıldan başlayarak sağlanacak profesyonel ve çok yönlü medya desteğiyle ; (yeni, güncel, interaktif web sitesi ve sosyal medya uygulamalarıyla) yüksek uygulama ve sunum kalitesi elde edilecek ve katılımcılara ve takipçilere % 100 memnuniyet ve heyecan yaşatacak, nitelikli hizmet sunacaktır.

Yeni Web Sitesi ile, lig ile ilgili bütün haber ve uygulamalar, takım ve bireysel istatistikler, UAL Liginden Haberler, puan durumu ve daha birçok husus güncel biçimde sunulacaktır. (unialtyapiligi.com – yapım aşamasındadır, çok yakında hizmete girecektir.)

ÇOK YÖNLÜ MAÇ İSTATİSTİĞİ

Katamaran Medya’nın sağladığı, görsel destek bu sezon da devam edecek. İlk toplantıda, görüş alışverişinde bulunularak bu desteğin şekli ve boyutu belirlenecektir.

Bir yabancı firma ile görüşmeleri süren ileri düzeyde ve çok yönlü maç istatistik sistemi ile maç esnasında her oyuncunun / takımın istatistikleri anında izlenebilecek, ailelerin bilgisayar ve telefonlarından çocuklarının istatistiklerini izlemesi / ulaşması sağlanabilecektir. Bu proje ile ilgili olarak ilk toplantıda kulüplere bilgi sunulacaktır.

UAL Ligi’ ne katılacak kulüpler özenle seçilmektedir. Katılma talebinde bulunan her kulüp kabul edilmemektedir. Bu husus ligin kalitesini direkt etkileyen önemli bir husustur. Ligin duyurusu ve bilgilendirme mektubu, yalnızca, UAL Direktörlüğü’nce seçilen kulüplere gönderilmektedir.

BİRBİRİNE YAKIN İKİ SALON

UAL – Uni Altyapı Ligi, birbirine çok yakın iki salonda uygulanacaktır. (TED Rönesans Koleji S. Salonu / Küçükyalı ve Suzan Yalkın Orta Okulu Spor Salonu / Küçükyalı Yanyol İGDAŞ Binası arkası)

“2017 – 2018 Sezonu UAL Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı” 6 Ekim Cuma günü saat 10.30 da TED Rönesans Koleji UAL Ofisi’ nde yapılacaktır. Katılması planlanan kulüplerimizin yönetici ve teknik direktörlerinin (uygulama ve kurallara ilişkin önemli hususlar içeren) ilk toplantıda mutlaka bulunmaları önem arz etmektedir.

(Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru UAL Lig Koordinatörü Sencer Özkal GSM : 0537 524 67 57)

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Video