Bizi Takip Et

Genel

Uni Altyapı Ligi Günün Sonuçları (27.02.2019)

UAL – Uni Altyapı Ligi 2018 – 2019 sezonu heyecanı 27 Şubat 2019 Çarşamba günü oynanan karşılaşmalarla birlikte devam etti. 

UAL U16 Kategorisi 7. hafta mücadelesinde Unibasket Turuncu ile TED Rönesans Koleji karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı 52-45’lik skorla kazanan Unibasket Turuncu 5. galibiyetini aldı. TED Rönesans Koleji ise 4. yenilgisi ile salondan ayrıldı.

Karşılaşmaya üst üste sayılarla başlayan Unibasket Turuncu ilk çeyreği 17-7 önde tamamladı. İkinci çeyrekte TED Rönesans Koleji dengeyi sağlasa da devreye 27-19 geride girdi. İkinci yarıda dengeli oyun devam ederken üçüncü çeyreği 39-30 önde kapatan Unibasket Turuncu mücadeleyi ise 52-45’lik skorla galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

TED RÖNESANS KOLEJİ (U14) 3. GALİBİYETİNİ ALDI

Uni Altyapı Ligi U14 Kategorisi Kırmızı (B) Grup mücadelesinde UBA ile TED Rönesans Koleji karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 57-47 kazanan TED Rönesans Koleji gruptaki 3. galibiyetini aldı. UBA ise gruptaki 2. yenilgisi ile salondan ayrıldı.

Mücadeleye oyunun her iki tarafında da iyi başlayan TED Rönesans Koleji ilk çeyreği 21-5 önde geçti. İkinci çeyrekte dengeyi sağlan UBA farkın daha fazla açılmasına izin vermedi fakat devreye 32-26 geride girdi. Üçüncü çeyrek sonunda UBA farkı iki sayıya kadar indirse de TED Rönesans Koleji son bölümde kontrolü yeniden alarak mücadeleyi 57-47 galip tamamladı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

UNİBASKET TAŞDELEN (U15) GALİP

UAL – Uni Altyapı Ligi U15 Kategorisi Klasman Grubu mücadelesinde Unibasket Taşdelen ile Armada Spor Kulübü karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı 60-35 kazanan Unibasket Taşdelen gruptaki galibiyet sayısını 3’e çıkardı.

Karşılaşmada baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan Unibasket Taşdelen ilk çeyreği 16-10 önde geçerken, devreye ise 29-16’lık skorla üstün giden taraf oldu. İkinci yarıda da oyundaki kontrolünü sürdüren Unibasket Taşdelen mücadeleyi 60-35’lik skorla galip tamamladı.

DETALI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel