Bizi Takip Et

Genel

Uni Altyapı Ligi’nde 2019 – 2020 Sezonu Başlıyor

Her sezon büyük bir heyecana sahne olan UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 2019 – 2020 sezonunun başlamasına kısa bir süre kaldı.

İstanbul basketbol altyapısının önde gelen özel lig organizasyonlarından biri olan Uni Altyapı Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu yaklaşıyor. 

Beşinci sezonuna hazırlanan ve organizasyon kalitesiyle katılımcı kulüplerin beğenisini kazanan Uni Altyapı Ligi yeni sezonda da bu çizgisini sürdürmeyi hedefliyor. Ligimizde 2019 – 2020 sezonu için başvurular devam ediyor.

Bu yıl 5. sezonu düzenlenecek olan UAL – Uni Altyapı Ligi’nin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Organizasyon kalitesiyle, düzeyli ve özenli yönetim ve uygulamalarıyla, katılımcı kulüplerin ve izleyici ailelerin ilgi, sevgi ve takdirini kazanan “UAL – Uni Altyapı Ligi”, bu sezon hayata geçireceği yeniliklerle, hizmet ve uygulama kalitesini, buna bağlı olarak verimlilik ve memnuniyet düzeyini daha da yükseltmeyi hedefliyor.

YENİLİKLER DEVAM EDECEK

Geride bıraktığımız sezonlarda yenilenen web sitesi ve güncel sosyal medya hesaplarıyla hizmet veren Uni Altyapı Ligi ayrıca detaylı istatistiklerle dikkat çekmişti. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlar ilgiyle takip edilirken, İspanyol NBN23 firmasıyla yapılan anlaşma neticesinde sağlanan detaylı ve çok yönlü istatistikler ligimize farklı bir boyut kazandırdı.

2019 – 2020 sezonu için de çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren UAL – Uni Altyapı Ligi ekibi birçok yeniliği hayata geçirmeyi planlıyor.

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru

UAL Lig Koordinatörü Sencer Özkal GSM : 0537 524 67 57)

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel