Bizi Takip Et

Genel

Uni Altyapı Ligi’nde 6. Hafta Sona Erdi

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 6. hafta heyecanı 27 Aralık 2019 Cuma günü oynanan üç karşılaşmayla birlikte geride kaldı.

Günün ilk maçında U16 Kategorisi mücadelesinde Boğaziçi Kartalları ile Çengelköy Basketbol kozlarını paylaştı.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı 67-25 galip tamamlayan Boğaziçi Kartalları gruptaki ilk galibiyetine uzandı. Çengelköy Basketbol ise henüz galibiyet sevinci yaşayamadı.

Yakın geçen ilk çeyreğin ardından savunmada sertliği arttıran ve art arda gelen sayılarla farkı açan Boğaziçi Kartalları devreye 33-15 ile gitti.

Üçüncü çeyrekte Çengelköy Basketbol’a sadece 4 sayı şansı tanıyan ve kolektif oyunuyla maçı koparan Boğaziçi Kartalları sahadan 67-25 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

POTANIN KARTALLARI U13’TE FARKLI GALİP

U13 Kategorisi Kırmızı Grup mücadelesinde Çengelköy Basketbol ile Potanın Kartalları karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 66-23 kazanan Potanın Kartalları gruba galibiyetle başladı. Çengelköy ise ilk maçında mağlubiyete engel olamadı.

Maça savunmada etkili başlayan ve rakibine kolay şanslar vermeyen Potanın Kartalları ikinci çeyrekte organize oyununu korudu ve devreye 28-11 önde gitti.

Üçüncü çeyreğin başıyla birlikte hücumda hız kesmeyen ve rakibinin direncini tamamen kıran Potanın Kartalları parkeden 66-23 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

POTANIN KARTALLARI, MAVİ BİRLİK’İ YENDİ

Günün son maçında U15 Kategorisi mücadelesinde Potanın Kartalları ile Mavi Birlik karşı karşıya geldi.

TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 78-54 kazanan Potanın Kartalları haftayı kayıpsız geçti.

Maça savunmada çok etkili başlayan ve potasını kolay basketlere kapatan Potanın Kartalları ilk çeyreği 17-4 önde tamamladı. Yakın geçen ikinci çeyreğin ardından üçüncü çeyrekte hücum etkinliğini iyice artıran ve farkı açan Potanın Kartalları parkeden 78-54 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel