Bizi Takip Et

Genel

Uni Altyapı Ligi’nde Günün Sonuçları (08.12.2019)

UAL – Uni Altyapı Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu dördüncü hafta heyecanı 8 Aralık Pazar günü oynanan maçlarla birlikte devam etti.

Günün ilk maçında U14 Kategorisi Kırmızı Grup mücadelesinde Rota Akademi ile Caan Ataşehir karşı karşıya geldi.

8 Aralık Pazar günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibine 55-36’lık üstünlük sağlayan Caan Ataşehir gruptaki ikinci maçında da fire vermedi. Rota Akademi ise henüz galibiyet sevinci yaşayamadı.

Yakın başlayan ilk çeyreğin ardından ikinci periyotta hücumda ritim bulan Caan Ataşehir ilk yarıyı 55-36 önde tamamladı.

Üçüncü çeyreğin başından itibaren hücumda topu iyi dolaştıran ve üst üste basketlerle rakibinin direncini kıran Caan Ataşehir parkeden 55-36 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Günün ikinci maçında U10 Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde FESK ile High Touch Ataşehir karşı karşıya geldi. Her iki takımın minik sporcuları kıyasıya bir mücadele sergilerken, izleyenler bu keyifli karşılaşmadan oldukça mutlu ayrıldı. Sporcular her zaman olduğu dostça görüntüler ortaya koydu.

Üçüncü maçta U10 Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde GD Akademi ile Güneş Gelişim karşı karşıya geldi. TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçta her iki takımın minik sporcuları kıyasıya bir mücadele ortaya koydu. Karşılaşma boyunca ellerinden geleni ortaya koyan ligin en küçük yaş grubundaki sporcuların performansı alkış topladı.

ME MARMARA AKADEMİ ZORLANMADI

Günün kapanış maçında U14 Kategorisi Beyaz Grup mücadelesinde GD Akademi ile ME Marmara Akademi karşı karşıya geldi.

8 Aralık Pazar günü TED Rönesans Koleji Spor Salonu’nda oynanan maçı 64-13 kazanan ME Marmara Akademi gruptaki ikinci maçında galibiyetle tanıştı. GD Akademi ise ilk maçında istediğini alamadı.

Maça savunmada çok etkili başlayan ve rakibine göz açtırmayan ME Marmara Akademi ilk çeyreği 24-4 önde tamamladı. İkinci çeyrekte ritim bulmakta zorlanan GD Akademi soyunma odasına da 42-12 geride girdi.

Üçüncü çeyreğin başından itibaren sıkı savunmasını sürdüren ME Marmara Akademi rakibinin direncini tamamen kırdı ve parkeden 64-13 galip ayrıldı.

DETAYLI İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel